راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین برنده خودروی هایما s7 جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش ویژه مشخص شد

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، محمدرضا مهربانی، دومین برنده خودروی هایما s7 جوایز ویژه جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش ویژه مراکز خرید در بازار رضا تهران شد. او با کسب ۱۶۸۴۹ امتیاز در قرعه‌کشی روز چهارم آذر در بازار رضا، به‌عنوان پذیرنده خوش‌شانس این مجتمع یک دستگاه خودروی هایما s7 را از آن خود کرد. مهربانی بعد از این جایزه با خرید ۵ میلیون تومانی یکی از نقاشی‌های نمایشگاهی که در بازار رضا برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه برپاشده بود، در کمک به مردم زلزله‌زده مشارکت کرد.

پذیرندگانی که از ابتدا تا انتهای جشنواره حداقل ۲۰۰۰ امتیاز کسب کرده باشند در قرعه‌کشی جایزه ویژه مرکز خرید بازار رضا شرکت داده شدند. این در حالی است که برندگان ویژه خودروی هایما s7 در مراکز خرید (بازار قائم تجریش و در شهرستان‌ها: ستاره باران تبریز، آفتاب پارس شیراز، سیتی‌سنتر اصفهان و سیتی‌سنتر قشم) به‌زودی مشخص می‌شوند. همچنین روز گذشته به ۳۰ دارنده کارت که از بازاررضا خرید کرده‌اند جایزه صد هزارتومانی اهدا شد.

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت، هرماه، در ۸ مرکز خرید (تهران: میلاد نور، بازار قائم تجریش، بازاررضا و در شهرستان‌ها: ستاره باران تبریز، آفتاب پارس شیراز، سیتی‌سنتر اصفهان و پروما مشهد و سیتی‌سنتر قشم) برگزار می‌شد.

در این ۸ مرکز خرید در هر دوره به‌صورت ماهانه برای خریدارانی که باکارت بانکی خود از پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به‌حساب بانک تجارت خرید می‌کردند به قید قرعه جایزه صد هزارتومانی و به پذیرندگان، جایزه ۵۰۰ هزارتومانی تعلق می‌گرفت.

گفتنی است امتیازات پذیرندگان جهت قرعه‌کشی جوایز ۵۰۰۰۰۰۰ ریالی و خودرو هایما به شرح ذیل محاسبه می‌شود:

۱. هر خرید بالای ۰۰۰ ۳۰۰ ریال یک امتیاز خواهد داشت؛

۲. عددحاصل از مجموع مبالغ خرید روزانه تقسیم بر ۰۰۰،۳۰۰ ریال جزو امتیازات روزانه پذیرنده خواهد بود؛

۳. ثبت‌نام در باشگاه مشتریان بانک تجارت ۱۰ امتیاز فقط برای یک‌مرتبه برای پذیرنده در برخواهد داشت؛

۴. میانگین حساب ماهانه هر پذیرنده به ازای هر ۰۰۰۰۰۰، ۱۰ ریال یک امتیاز محسوب خواهد شد.

برای قرعه‌کشی ماهانه ۵ میلیون ریالی پذیرندگان، آیتم‌ها ا تا ۳ محاسبه خواهد شد و پذیرندگانی که بالاتر از ۱۰۰ امتیاز در ماه داشته باشند در این قرعه‌کشی حضور خواهند داشت.

برای قرعه‌کشی خودرو آیتم چهارم به سه آیتم قبلی اضافه واژ ابتدای جشنواره تا انتهای جشنواره امتیازات محاسبه می‌گردد و در صورت کسب حداقل ۲۰۰۰ امتیاز هر پذیرنده در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.

آخرین مرحله جایزه جشنواره طلایی به بعد از ماه محرم و صفر موکول شده بود. در ادامه این جشنواره قراراست دو دستگاه پژو ۲۰۶ نیز به‌عنوان جایزه ویژه مرکز خرید نام‌آوران و شهرداری شوش به پذیرندگان اهدا شود.

اجرای این برنامه را هومن حاج عبدالهی مجری سیما و محسن احتشامی بر عهده داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.