راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سامانه کدبانک سینا چیست و چه قابلیت‌هایی دارد؟

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و به‌منظور تسهیل در انجام خدمات بانکی، بانک سینا سامانه کدبانک را به مشتریان ارائه کرده‌ است.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، کاربران با استفاده از کدبانک می‌توانند اطلاعات مربوط به‌حساب خود را از طریق پیامک به‌صورت برخط در تلفن همراه دریافت کنند و علاوه بر برخورداری از مزایایی همچون سرعت و دقت بالا در ارائه اطلاعات، اشغال نبودن خط ارتباطی و پاسخگویی به‌صورت شبانه‌روزی، موجب صرفه‌جویی در وقت و انرژی مشتریان نیز می‌شود.

یکی از مشکلات در انجام عملیات بانکی با استفاده از سرویس پیامک، به خاطر سپردن کدها و دستورات اجرای عملیات مختلف توسط مشتریان است که سامانه کد بانک سینا این دستورات را در قالب نرم‌افزار ارائه داده است و مشتریان با استفاده از آن می‌توانند به‌راحتی به اطلاعات حساب خود دسترسی پیدا کنند.

ازجمله خدماتی که می‌توان به‌وسیله کدبانک سینا به آن دسترسی پیدا کرد عبارت‌اند از: دریافت اطلاعات شعب، دریافت موجودی سپرده در لحظه، دریافت موجودی سپرده در تاریخ مشخص، دریافت موجودی سپرده به‌صورت متوالی، دریافت گردش روز سپرده، دریافت گردش سپرده در تاریخ مشخص، دریافت چند گردش آخر سپرده، دریافت صورت‌وضعیت چک، دریافت لیست تسهیلات مشتری، دریافت مشخصات تسهیلات دریافتی مشتری، لیست کارت‌های مشتری و مسدود کردن یک کارت خاص.

در حال حاضر نسخه iOS این نرم‌افزار از طریق وب‌سایت اینترنتی بانک سینا به در دسترس قرار دارد و نسخه اندروید سامانه نیز به‌زودی تهیه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.