راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی از سه خدمت جدید بانک سینا در حوزه بانکداری الکترونیک

طی مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و هیئت عامل، مدیران و کارشناسان انفورماتیک، سه خدمت جدید بانک سینا در حوزه بانکداری الکترونیک شامل همراه بانک نسخه IOS، کد بانک و سامانه رمز یک‌بارمصرف (OTP) به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، پس از انتشار نسخه جدید همراه بانک سینا ویژه گوشی‌های اندرویدی، نسخه IOS همراه بانک سینا با قابلیت‌های بیشتر و جلوه‌های گرافیکی جذاب‌تر برای دارندگان کارت‌های شتابی و دارندگان سپرده در بانک سینا ارائه شد.

در این نسخه از همراه بانک سینا، کاربری نرم‌افزار جهت مشتریان بسیار آسان‌تر و دسترسی سریع به قابلیت‌های نرم‌افزار نیز برای انجام بهینه خدمات موردنیاز فراهم شده است.

همچنین در این مراسم از سامانه کدبانک سینا رونمایی شد. با نصب این سامانه روی گوشی تلفن همراه که بر بستر SMS تهیه شده، کاربر می‌تواند تغییرات مانده‌حساب همراه در طی روز را به‌صورت online دریافت کند و علاوه بر برخورداری از مزایایی همچون سرعت و دقت بالا در ارائه اطلاعات، اشغال نبودن خط ارتباطی و پاسخگویی به‌صورت شبانه‌روزی، موجب صرفه‌جویی در وقت و انرژی مشتریان نیز می‌شود. این دو سامانه از طریق وب‌سایت بانک سینا به نشانی www.sinabank.ir قابل دریافت است.

سامانه صدور رمز یک‌بارمصرف اینترنت بانک نیز ازجمله دیگر خدمات جدید بانک سینا است که در راستای اهمیت سیاست‌های امنیتی بیشتر جهت استفاده مشتریان از خدمات بانکداری الکترونیک و با استفاده از بستر موجود و امن USSD، به بهره‌برداری رسیده است. مزایای این سامانه اطمینان و امنیت بالا، عدم نگرانی جهت مفقودی تلفن همراه، عدم نگرانی جهت معیوب‌شدن دستگاه و عدم حمل دستگاه اضافی است. با شماره‌گیری #۵*۷۲۷* امکان استفاده از این سامانه فراهم است.

بانک سینا اقدامات مناسبی را در راستای توسعه بانکداری الکترونیک و گسترش فرهنگ استفاده از این خدمات صورت داده است به‌طوری‌که اکنون بیش از ۹۵ درصد اسناد بانکی در بانک سینا به‌صورت مکانیزه صادر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.