راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

راه‌اندازی خدمت برداشت وجه بدون کارت روی خودپردازهای بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در راستای تکمیل خدمات بدون کارت خود، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت را روی دستگاه‌های خودپرداز خود راه‌اندازی کرد. پیش‌ازاین نیز خدمت مسدود کردن کارت‌های پاسارگاد، بدون نیاز به کارت در دستگاه‌های خودپرداز فعال شده بود.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت به مشتریان این امکان را می‌دهد که در صورت عدم همراه داشتن کارت نقدی خود، در موارد اضطراری، نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک پاسارگاد اقدام کنند.

مشتریان برای بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند با ورود به سامانه بانکداری مجازی، در منوی کارت با انتخاب گزینه برداشت وجه بدون کارت، نسبت به انتخاب کارت، تخصیص رمز سوم و تاریخ انقضای رمز سوم اقدام کنند.

پس‌ازآن مشتریان می‌توانند تا تاریخ انقضای انتخاب شده در بانکداری مجازی به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد مراجعه کنند و بدون واردکردن کارت، با زدن دکمه تأیید، وارد منوی برداشت بدون کارت شوند. سپس با واردکردن کد ملی خود، مبلغ موردنظر و رمز سومی که در بانکداری مجازی انتخاب کرده‌اند، وجه موردنظر خود را برداشت کنند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و همچنین سیستم دریافت نظرها در سایت این بانک به آدرس www.bpi.ir آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت