بانک‌ها شرکت‌ها

بزرگ‌ترین رویداد صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک کشور تمام شد

نوشته شده توسط رضا قربانی

امشب و با اجرای کنسرت احسان خواجه‌امیری بزرگ‌ترین رویداد علمی صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک کشور تمام شد. تاکنون شرکت‌های فعال صنعت و همین طور بانک‌های کشور حاشیه همایش بانکداری اسلامی را وعده‌گاه دیدار خود می‌دانستند. اما از امروز فعالان این صنعت هم صاحب رویدادی مختص به خود شده‌اند.

اما امشب و در برنامه اختتامیه ابتدا دکتر فرهاد نیلی بیانیه اختتامیه همایش را خواند. در ادامه کلیپی از تصاویر مرحوم دکتر سید محسن نوربخش پخش شد. بعد از آن در مراسم اختتامیه ابتدا از پسر دکتر نوربخش به پاس خدمات پدر تقدیر شد. در ادامه هم از برادر مرحوم بهرام فیض زرین قلم به پاس خدمات او تقدیر شد. از اسدا… امیر اصلانی چهره ماندگار این صنعت هم تقدیر شد. بعد از صحبت‌های این چهره از بانک‌های برتر در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها هم تقدیر شد.

بانک‌های ملی، صادرات، ملت، کشاورزی، سپه، مسکن، تجارت، رفاه، پاسارگاد و پارسیان به عنوان بانک‌های برتر انتخاب شدند.

 

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */