راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

همبانک ثامن با 778 آمد

موسسه اعتباری ثامن در راستای تغییر و کوتاه شدن کدهای دستوری گذشته، کد دستوری #778* را به‌منظور تسهیل در خدمت‌رسانی با خدمات بیشتر راه اندازی کرده است؛ این کد برای دارندگان سیم‌کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل فعال شده است و ازاین‌پس مشترکین موسسه اعتباری ثامن می‌توانند از خدمات همبانک ثامن با استفاده از کد #778* استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، این سرویس جزء خدمات ارزش‌افزوده تلفن همراه به‌حساب می‌آید که بدون هزینه خاصی قابل افزودن به تمام شبکه‌های GSM است؛ سامانه همبانک موسسه اعتباری ثامن بدون نصب نرم‌افزار خاص برای تمامی مدل‌های گوشی قابل‌استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم می‌آورد. امنیت، سرعت‌بالا و همچنین رایگان بودن ازجمله مزیت‌های این سامانه است.

ازاین‌پس مشتریان موسسه اعتباری ثامن و دارندگان ثامن کارت می‌توانند با استفاده از «همبانک ثامن» در هر زمان و مکان، حتی در خارج از ایران بدون هزینه رومینگ از خدمات، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه، دسترسی به اطلاعات گردش حساب‌ها، اعلام موجودی حساب، انتقال وجه، پرداخت اقساط تسهیلات و بسیاری خدمات دیگر بهره‌مند شوند.

یکی از امکاناتی که بانکداری الکترونیک در اختیار ما قرار داده استفاده از کدهای یواِس‌اِس‌دی (USSD) روی تلفن همراه است که از این طریق فاصله ما تا بانک و یا موسسه بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری روی گوشی تلفن همراه تنها گرفتن چند عدد است. کدهای یواِس‌اِس‌دی به معنای شماره‌هایی مثل#778* است.

نکته دیگر این است که تقریباً تمام گوشی‌های موجود از ارسال و دریافت این‌گونه پیام‌ها پشتیبانی می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت