راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برگزاری المپیاد برنامه‌نویسی مالی و بانکی «فین کاپ» با حمایت شرکت یاس ارغوانی

المپیاد برنامه‌نویسی مالی و بانکی با عنوان «فین کاپ» با جوایز ارزنده از سوی شرکت مهندسی صنایع یاس ارغوانی (وابسته به بانک ملت) برگزار می‌شود؛ این رویداد یک رویداد ۳ روزه برنامه‌نویسی است که در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ اسفندماه سال جاری برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این المپیاد به همت شرکت مهندسی صنایع یاس ارغوانی و با حمایت شرکت بهسازان ملت، گروه فناوران هوشمند بهسازان فردا، شرکت به پرداخت ملت، پژوهشکده فناوری اطلاعات، دانشکده تربیت مدرس و شرکت شتاب‌دهنده فارابی در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ اسفندماه سال جاری برپا می‌شود.

شرکت مهندسی صنایع یاس ارغوانی یکی از مجموعه شرکت‌های هلدینگ بهسازان فردا در راستای مسئولیت اجتماعی خود و حمایت از جوانان و شناسایی و کشف استعدادها و نخبگان کشور در حوزه مالی، اقدام به برگزاری رویدادی تحت عنوان فین کاپ کرده است تا بستری فراهم شود که علاوه بر حمایت مالی از آن‌ها، فرصت بروز استعدادها را برای این گروه فراهم سازد.

Fincup-Way2pay-95-11-10

رویداد فین کاپ یک رویداد ۳ روزه برنامه‌نویسی است که در قالب رقابت فردی و تیمی برگزار خواهد شد، در این رویداد افراد و تیم‌ها به سرویس‌های بانکی دسترسی کامل داشته و در محیط شبیه‌سازی‌شده بانکی می‌توانند توانایی و مهارت خود را به چالش بکشند و در اولین المپیاد برنامه‌نویسی مالی و بانکی برنده شوند.

پس از اتمام این المپیاد، جوایز نفیسی به سه تیم برنده تعلق خواهد گرفت و دو تیم اول و دوم در مرکز رشد مستقر خواهند شد تا بتوانند محصول چالش انتخابی را به محصول قابل‌عرضه در بازار تبدیل و این محصول یا خدمت را به سفارش بانک تولید کنند.

درعین‌حال در طول برگزاری المپیاد، غیر از تیم‌های برنده، افراد بااستعداد و باانگیزه همچنین تیم‌های منتخب شناسایی می‌شوند تا در صورت نیاز بتوانند جزء گزینه‌های انتخابی برای همکاری‌های آینده در صنعت مالی و بانکداری کشور باشند.

جهت اطلاعات تکمیلی به سایت www.fincup.ir مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.