راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

تعداد کاربران سامانه بام بانک ملی ایران از مرز ۸۰۰ هزار نفر گذشت

0

با اینکه تنها حدود یک سال از راه‌اندازی سامانه اینترنتی جدید بانک ملی ایران (بام) می‌گذرد، تعداد کاربران این سامانه از مرز ۸۰۰ هزار نفر گذشت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امنیت بالا، جامعیت، کاربری بسیار آسان و هوشمندی این سامانه از مهم‌ترین علل استقبال مشتریان از این سرویس جدید است. رضایت خاطر مشتریان بانک از این سامانه به حدی بوده که در مدت حدود یک سال بیش از ۸۰۰ هزار کاربر جذب این سامانه شدند.

بام سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران دارای مزیت‌های منحصربه‌فردی در بانکداری الکترونیک است. مشتریانی که عضو سامانه پیامکی بانک ملی ایران (ساپتا) هستند، بدون نیاز به مراجعه به شعب می‌توانند عضویت خود را در سامانه جدید بانکداری اینترنتی این بانک (بام) ثبت و فعال کنند.

مشتریان عضو سامانه پیامکی این بانک (ساپتا) با توجه به اینکه قبلاً شماره تلفن همراه خود را در این سامانه ثبت کرده‌اند، می‌توانند با وارد کردن اطلاعات ملی کارت خود به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به شعب، عضو سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران (بام) شوند.

همچنین سایر مشتریان برای عضویت در این سامانه ضرورت دارد با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور اقدام به تکمیل فرم مربوطه و عضویت در این سامانه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.