راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

تجارت کارت به امکانات کیف پول الکترونیک مجهز شد

بانک تجارت به‌منظور تسهیل پرداخت‌های خرد مشتریان کیف پول الکترونیک را بر روی تجارت کارت ارائه می‌کند. این بانک با راه‌اندازی این سرویس، امکان عملیات پرداخت در ایستگاه‌های مترو، اتوبوس‌های خطوط BRT و شش هزار دستگاه اتوبوس سطح شهر تهران و خطوط تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی شهر اراک را برای مشتریان خود فراهم آورده است. سقف شارژ این کارت یک‌میلیون ریال بوده و برای استفاده از کیف پول الکترونیک نیازی به ورود رمز نیست.

بنابراین خبر 300 شعبه بانک تجارت در استان تهران کیف پول الکترونیک را برای مشتریان صادر می‌کنند. همچنین مشتریانی که هم‌اکنون از تجارت کارت بهره‌مند هستند، می‌توانند به شعب بانک تجارت مراجعه و کارت خود را به کیف پول الکترونیک که هم قابلیت کیف پول و هم قابلیت تجارت کارت را داراست تبدیل کنند و برای عملیات شارژ این کارت‌ها می‌توانند به شعب و پایانه‌های مترو مراجعه کرده و کارت خود را شارژ کنند.

Simorgh-tejara-Index-way2pay-94-08-20

مشتریان در صورت درخواست ابطال و یا استرداد وجه کارت خود نیز می‌توانند شماره‌حساب کارت شتابی خود را ارائه و اقدام نمایند. تجهیز تجارت کارت به کیف پول الکترونیک در سایر استان‌ها نیز در دستور کار این بانک قرار دارد.

هم‌وطنان به‌منظور اطلاع از نحوه دسترسی و استفاده از خدمات کیف پول الکترونیک بانک تجارت می‌توانند با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک به شماره 1554 تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.

منبع: بانک تجارت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.