راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فراخوان شرکت در جشنواره نقد صنعت بانکداری

بانک اقتصاد نوین از خبرنگاران، تحلیل‌گران و صاحب‌نظران مباحث بانکی دعوت کرد با مشارکت خود در نخستین جشنواره تخصصی رسانه‌ای «نقد صنعت بانکداری با محوریت بانک اقتصاد نوین» بر غنای آثار این جشنواره بی‌افزایند.

این بانک با برگزاری این جشنواره صنعت بانکداری به‌ویژه خود را در معرض نقد منصفانه و حرفه‌ای صاحب‌نظران و خبرنگاران قرار داده و بی‌تردید مشارکت فعالان عرصه رسانه زمینه افزایش سطح کیفی آثار این جشنواره را فراهم خواهد کرد.

این جشنواره که از اول آبان ماه سال جاری آغازشده و تا ۱۰ دی‌ماه ادامه خواهد داشت، در سه گروه رسانه‌ای شامل رسانه‌های مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادی و غیراقتصادی)، رسانه‌های مجازی (سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی) و رسانه‌های دیداری و شنیداری (تلویزیون و رادیو) برگزار می‌شود و آثار منتشرشده در این گروه‌ها، حائز شرایط حضور در جشنواره خواهد بود.

موضوعات مقالات برای حضور در جشنواره، موضوعات مرتبط با صنعت بانکداری است که نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی کشور با تأکید بر بخش‌های تولید و سرمایه‌گذاری، نقش نظام بانکی در بازار سرمایه، نقش نظام بانکی در توسعه خدمات نوین و مشتری محوری، نقش نظام بانکی در حوزه فرهنگی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بررسی آثار سیاست‌ها، قوانین و متغیرهای بیرونی بر عملکرد نظام بانکی و فضای کسب‌وکار، نقش نظام بانکی در عرصه بین‌المللی و نظام بانکی در دوره پسا تحریم ازجمله محورهای پیشنهادی این جشنواره است. همچنین در بخش جنبی نیز، دبیرخانه جشنواره، آماده پذیرش آثار تصویری ازجمله «کاریکاتور و کارتون» مرتبط با موضوعات فوق خواهد بود.

در این جشنواره دو گروه داوری متشکل از استادان و صاحب‌نظران «حوزه رسانه و بانکی» آثار را بررسی خواهند کرد. دکتر مجید رضاییان، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر علی‌اکبر قاضی‌زاده، دکتر بیژن نفیسی، دکتر حسن نمک‌دوست و دکتر اکبر نصراللهی در بخش رسانه‌ای و دکتر محمدهادی مهدویان، دکتر حسین عبده تبریزی و دکتر طهماسب مظاهری به‌عنوان داوران حوزه بانکی به بررسی آثار ارسالی خواهند پرداخت.

گفتنی است، دریافت آثار از اول آبان ماه سال جاری آغاز و تا ۱۰ دی‌ماه، ادامه خواهد داشت و مقالات و نقدهای نگارش شده نیز باید در دوره زمانی یک فروردین ۱۳۹۳ لغایت ۱۰ دی‌ماه ۱۳۹۴ تولید و منتشر شده باشند. شرکت‌کنندگان حداکثر تا همین تاریخ، فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود از طریق سایت اینترنتی naghdfestival.enbank.ir به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

منبع: بانک اقتصاد نوین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.