راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت الکترونیک سامان در جمع بزرگان پرداخت دنیا

شرکت پرداخت الکترونیک سامان در آخرین رده‌بندی برترین شرکت‌های پرداخت در جهان، در ردیف سی‌وپنجم ایستاد. نشریه معتبر نیلسون ریپورت در آخرین شماره خود، فهرست ۱۵۰ شرکت پرداخت برتر جهان در سال ۲۰۱۴ را منتشر کرده است که در این میان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به‌عنوان دومین شرکت ایرانی در جمع ۴۰ شرکت برتر دنیا قرار گرفته است.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در سال ۲۰۱۴ میلادی، با یک میلیارد و یک‌صد میلیون تراکنش، بیش از ۲۳ درصد سهم بازار تراکنش کشورمان را در اختیار گرفته است. بنا به اعلام نشریه نیلسون ریپورت، پس از شرکت پرداخت الکترونیک سامان که در ردیف ۳۵ این رتبه‌بندی جهانی قرار گرفته است، شرکت‌های تجارت الکترونیک پارسیان، سداد، پرداخت الکترونیک پاسارگاد و ایران‌کیش رتبه‌های بین ۴۷ تا ۷۳ را به خود اختصاص داده‌اند و شرکت به‌پرداخت در رتبه ۲۲ قرار گرفته است. این شش شرکت در سال ۲۰۱۴ در مجموع ۴.۷ میلیارد تراکنش ثبت کرده‌اند.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش از شرکت‌های گروه مالی سامان است که با هدف ارائه راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک و با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ایجاد شبکه فراگیر پذیرندگان فروشگاهی و اینترنتی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده است.

منبع: بانک سامان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.