راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ارائه گزینه‌های جدید پرداخت آنلاین به جهان عرب

شرکت PAYFORT یک ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی در جهان عرب است و اخیراً سرویس پرداخت اقساط خود را در امارات متحده عربی، عربستان سعودی و مصر راه‌اندازی کرده است. این شرکت توانسته است برای بخش‌های تجاری که فروشگاه‌های الکترونیک دارند، امکان پرداخت اقساط به‌صورت الکترونیکی را فراهم کند.

 سرویس پرداخت اقساط الکترونیک PAYFORT، امکان استفاده از کارت‌های اعتباری برای خرید کالاها و خدمات وب سایت‌های تجارت الکترونیک و همچنین پرداخت به‌صورت اقساط ماهانه را برای مشتریان فراهم می‌کند و آنان می‌توانند از کارت اعتباری بانک موردنظر خود برای این منظور استفاده کرده و ازاین‌پس هنگام خرید از فروشگاه الکترونیک، گزینه پرداخت اقساط را انتخاب نمایند. در این صورت، تجربه جدید و بهینه‌ای برای کاربر به وجود می‌آید که به بهبود تجارت الکترونیک و رشد بخش پرداخت اقساطی کمک می‌کند.

در حال حاضر، گزینه پرداخت اقساطی در امارات متحده عربی، از طریق بانک‌های Emirates NBD، بانک مشرق و بانک ابوظبی (ADCB) ارائه می‌شود. در عربستان سعودی نیز این سرویس از طریق بانک‌های Saudi British Bank (SABB)، National Commercial Bank NCB و Saudi Hollandi Bank و در مصر نیز از طریق بانک مشرق و سایرین ارائه می‌شود.

مشتریان آنلاین این فروشگاه‌ها، تمایل به خرید اقساطی کالاها و خدمات در فروشگاه‌های متعدد را قبلاً به اثبات رسانده‌اند و این تمایل در کالاها و خدمات حوزه‌های مختلف مشاهده‌شده است. امکان خرید اقساطی به مشتریان قدرت خرید بیشتری می‌دهد و آنان می‌توانند برنامه مالی منعطف‌تری داشته باشند. سرویس آنلاین پرداخت اقساطی این منطقه در حال رشد قابل‌توجهی است. پیشنهاد‌های پرداخت اقساطی ارائه‌شده در فروشگاه‌های فعلی این منطقه، معمولاً نیازمند پر کردن فرم‌های طولانی از سوی مشتریان است و همچنین به‌منظور تأیید و احراز هویت مشتریان، زمانی طولانی صرف می‌شود. حتی گاهی ممکن است مشتریان برای کسب تأیید اعتبار از بانک‌های مشارکت‌کننده، با چندین بانک تماس بگیرند که این روند نیز در حدود ۳-۴ روز کاری زمان می‌برد.

پلتفرم PAYFORT یک پلتفرم پرداخت است که چندین فروشگاه تجارت الکترونیک در سراسر جهان عرب مانندSouq.com، Dubizzle.com،Landmark، Sukar، AirCairo، flynas، Air Arabia، Carrefour و Tecom از آن استفاده کرده و در مدیریت و پردازش پرداخت‌های خود به آن وابسته هستند؛ بنابراین می‌توانند برای بهبود تجربه مشتریان خود نیز بر این پلتفرم متمرکز باشند.

منبع: فوت و فن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.