راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

احمد میردامادی از پرداخت نوین استعفا داد

طبق شنیده‌ها احمد میردامادی که از اوایل سال ۹۲ تاکنون به‌عنوان مدیرعامل شرکت پرداخت نوین فعالیت داشت از سمتش در شرکت پرداخت نوین استعفا داد.

میردامادی، متولد دهه ۱۳۴۸ در شهر اصفهان است. او دوره ابتدایی و راهنمایی را در زادگاهش گذرانده و بعدازآن دانش‌آموز ریاضی فیزیک مدرسه البرز تهران در چهارراه کالج و سپس مدرسه مفید شده است. سپس وارد دانشگاه صنعتی اصفهان شد که مهندسی الکترونیک و بعد مهندسی کامپیوتر–سخت‌افزار را بخواند. در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارشد مهندسی کامپیو‌تر در شاخه نرم‌افزار را پشت سر گذاشت.

طبق شنیده‌ها احمد میردامادی که از اوایل سال 92 تاکنون به‌عنوان مدیرعامل شرکت پرداخت نوین فعالیت داشت از سمتش در شرکت پرداخت نوین استعفا داد.
طبق شنیده‌ها احمد میردامادی که از اوایل سال ۹۲ تاکنون به‌عنوان مدیرعامل شرکت پرداخت نوین فعالیت داشت از سمتش در شرکت پرداخت نوین استعفا داد.

میردامادی دوره‌های مختلف فنی در شرکت داده‌پردازی ایران، انستیتو ایزایران را گذرانده است. از سوابق تدریس او اگر بگذریم، در حد یک اشاره می‌توان گفت که در دوران تحصیلش دست به مقاله‌اش هم خوب بوده و در زمینه‌های مختلف فنی به‌ویژه مکانیزاسیون و امنیت، مقاله‌های متعددی ارائه کرده است. کلیدواژه بسیاری از فعالیت‌های او مکانیزاسیون بوده است.

فعالیت حرفه‌ای او از‌‌ همان زمان تحصیل در قالب یک شرکت خصوصی با فعالیت‌های برنامه‌سازی شروع شد و با حضور در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی، هما به‌عنوان مشاور امور انفورماتیک ادامه یافت اما شاید نقطه عطف فعالیت‌های اجرائی او را بتوان آذرماه ۱۲ سال پیش در نظر گرفت که مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات هما شد و راه‌اندازی و راهبری شبکه رزرواسیون بین‌المللی آمادئوس را انجام داد که به نظر خودش حرکت زیرساختی بسیار مؤثری در مکانیزاسیون صنعت هوائی کشور بوده است.

وی بعد مشاور ارشد فناوری اطلاعات در بانک پارسیان شد و از آغاز شکل‌گیری و در ادامه مسیر با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان همراهی پررنگی داشت. بعد از هما او به شکل جدی‌تری وارد فضای فناوری اطلاعات بانکی شد. یکی از مهم‌ترین پروژه‌های بین بخشی که او راهبری کرد، پروژه بلیت الکترونیکی تهران در شرکت سامانه‌های هوشمند اطلاعاتی «سها» بود که شاید بزرگ‌ترین شبکه پرداخت خرد و آفلاین کشور باشد.

او از سال ۹۲ مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت پرداخت نوین بوده است و در دوره مدیریت او نام پرداخت نوین به‌عنوان یکی از شرکت‌های پرداخت الکترونیک کشور جان تازه‌ای به خودش گرفت. میردامادی در طول حیات حرفه‌ای خود هرجا حضور یافته، نوآوری و استفاده از فناوری روز با توجه به نیازهای اجتماعی و الزامات اقتصادی و دستیابی به اهداف بلندپروازانه را شاه بیت اقدامات خود قرار داده است.
راه پرداخت برای وی در موقعیت‌های آتی آرزوی موفقیت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.