راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

 هفتمین شماره ماهنامه دامیننس منتشر شد / سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

در این شماره ماهنامه «دامیننس» مطالبی درباره ذهنیت و طرز فکر برنده در دنیای کریپتوکارنسی، تأثیر اسکناس‌ها در زندگی ما، نحوه پرداخت کریپتویی به فریلنسرها و چندین مطالب مفید و کاربردی دیگر آورده شده است.

 طبق روال هر ماه، «بیت‌پین» این ماه هم شماره جدیدی از ماهنامه دامیننس منتشر کرد.

ماهنامه دامیننس مجله‌ای تخصصی در حوزه رمزارزها و امور مالی است که به‌ صورت ماهانه توسط آکادمی آموزش ارزهای دیجیتال بیت‌پین منتشر می‌شود. این مجله با هدف افزایش دانش و آگاهی فعالان و علاقه‌مندان به این حوزه، به بررسی آخرین اخبار و رویدادهای دنیای کریپتوکارنسی می‌پردازد.

این ماهنامه با شعار «بیت‌پین، یکی برای همه» دارای تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و متخصصان حرفه‌ای بوده و فعالیت خود را از مهر ۱۴۰۲ آغاز کرده است. این مجله در نظر دارد منبعی ارزشمند برای سرمایه‌گذاران و تریدرهایی باشد که به دنبال دیدگاه‌های جدید در دنیای بلاکچین و آشنایی با مفاهیم و روندهای جدید هستند.

سرمقاله هفتمین شماره از ماهنامه دامیننس عنوان بوی اسکناس تانخورده لای کتاب را به خود اختصاص داده است. در ادامه هم مروری بر اخبار بازارهای مالی در ماه گذشته، اخبار مربوط به صرافی ییت‌پین و سایر مطالب جذاب شده که در زیر سرفصل‌های آنها را بیان می‌کنیم:

 · ذهنیت و طرز فکر برنده در دنیای کریپتوکارنسی

 · کامیونیتی رمزارزها

 · اولین میم‌کوین با نشان سگ در بلاکچین سولانا

 · پرداخت کریپتویی برای فریلنسرها

 · خیال نکنید زمستان به سر آمده است

 · مصاحبه با مدیر منابع انسانی بیت‌پین

ماهنامه دامیننس با سرفصل‌های آن را می‌توانید در قالب فایل PDF از لینک زیر دانلود و مطالعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.