راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مجمع‌ عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت الکترونیک سامان‌کیش (سپ) برگزار شد / ۹۵ ریال سود خالص برای هر سهم توزیع شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان‌کیش مربوط به سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ با حضور بیش از ۹۲درصدی سهامداران در مجموعه تلاش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سپ، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان‌کیش مربوط به سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ با حضور حسین واعظ قمصری به‌عنوان رئیس مجمع، احسان ترکمن به‌عنوان مدیرعامل، طوعه نیلی و محمدرضا حسن‌پور به‌عنوان ناظر و نوید کاوه به‌عنوان دبیر مجمع برگزار شد.

احسان ترکمن، مدیرعامل شرکت سپ، بخش اصلی سخنان خود را به فعالیت‌‌ها و دستاوردهای سال مالی قبل و برنامه‌های آتی سپ در حوزه‌های مختلف اختصاص داد و عملکرد شرکت را در مقایسه با رقبا مطلوب ارزیابی کرد. علیرضا غفوری، معاون عملیات سپ با اشاره به مهم‌ترین شاخص‌های عملکردی این شرکت در صنعت پرداخت، عملکرد شرکت در حوزه عملیات و مالی را بسیار مطلوب و مناسب ارزیابی کرد و از رشد ۲۷.۵درصدی درآمد عملیاتی و سود خالص ۳.۶۱۳.۲۶۹ میلیون ریالی خبر داد.

او در ادامه افزود: «حدود ۵۹ درصد از درآمدهای عملیاتی از محل فروش شارژ و ۳۶ درصد از محل خدمات کارت‌خوان است. همچنین دارایی‌های جاری معادل ۱۴.۸۴۶.۸۵۴ میلیون ریال است که به نسبت سال گذشته رشد ۲۱.۶درصدی داشته است.

هیئت‌مدیره شرکت سپ در این جلسه از رشد ۱۹درصدی دارایی غیرجاری معادل 27.561.058 میلیون ریال خبر داد. در ادامه نیز پس از قرائت گزارش عملکرد هیئت‌مدیره مربوط به سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ و نظر حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی تصویب و به پیشنهاد هیئت‌مدیره مقرر شد 95 ریال سود خالص برای هر سهم توزیع شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.