راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی از دو راهکار جدید توسن‌تکنو در نمایشگاه بین‌المللی طلا و جواهر ایران

شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» با رونمایی از دو راهکار TECHNO GOLD ATM و TECHNO GOLD POS خود، در نمایشگاه بین‌المللی طلا و جواهر (IRAN GOLDEX 2024) حضور یافت. توسعه راهکارهای TECHNO GOLD ATM و TECHNO GOLD POS با مشارکت و همراهی شرکت‌های «زربد»، «شاپ» و «تکسا» به‌عنوان دیگر شرکت‌های «گروه توسن» صورت گرفته است. فروشندگان صنف طلا و جواهر با بهره‌مندی از این راهکارها، می‌توانند برای بهبود فرآیندهای خریدوفروش، انجام امور مالیاتی و بهینه‌سازی تجربه مشتری در نقطه فروشگاه خود اقدام کنند.

راهکار TECHNO GOLD ATM توسن‌تکنو این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد تا با اطمینان بالاتر و سهولت بیشتر اقدام به خریدوفروش سکه و شمش طلا کنند. این دستگاه همچنین می‌تواند احراز هویت خریدار یا فروشنده طلا را توسط حسگر اثر انگشت، دوربین تشخیص چهره و اسکنر کارت هوشمند ملی انجام دهد. در راهکار TECHNO GOLD POS توسن‌تکنو، استعلام اصالت سکه و شمش طلا با استفاده از فناوری NFC و به‌کارگیری پایانه پرداخت الکترونیک TECHNO 10P میسر شده است.

بدین‌ترتیب فروشندگان با بهره‌گیری از راهکار مدیریت فروشگاه «شاپین»، قادر به چاپ و صدور فاکتور و اصالت‌سنجی سکه‌ها و شمش‌های زربد خواهند بود. ثبت موجودی طلا در سامانه جامع تجارت از دیگر ویژگی‌های شاپین برای طلافروشان است. همچنین «راهکار تکسا» به‌صورت یکپارچه با راهکار شاپین، امکان اتصال به سامانه مؤدیان مالیاتی و جلوگیری از جرائم مالیاتی را برای طلافروشان فراهم کرده است. شمش‌های زربد دارای ویژگی‌های امنیتی و فنی بسیاری ازجمله تصویر مخفی، پروتکل NFC، مرکب امنیتی با رنگ متغیر، سریال یکتا میکروچیپ رمزنگار و میکروالین رنگین‌کمانی هستند.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، جواهر، سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی، ساعت و صنایع وابسته، از ۱۱ تا ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ در مرکز دائمی نمایشگاه‌ها و رویدادهای بین‌المللی ایران‌مال برگزار شد.


درباره شرکت توسن‌تکنو


شرکت سهامی عام توسعه فن‌افزار توسن با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد «فن‌افزار» در فرابورس، در حوزه‌هایی نظیر راهکارهای پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکارهای بانکداری دیجیتال و تحول شعبه، راهکارهای جامع و یکپارچه فروشگاهی شاپ، شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی مانی‌تک، خدمات نگهداری و تعمیرات پوینت و راهکارهای هوش مصنوعی آرتین ارائه خدمات می‌کند.

این شرکت به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور، تجربه همکاری با بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک کشور را در کارنامه خود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.