راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

برگزاری یازدهمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن کشور

یازدهمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور با حمایت سپ و بلوبانک برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سپ، ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور از سال ۱۳۹۰ به همت دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را آغاز کرده است. این رویداد فرصت مناسبی برای معرفی و حضور برنامه‌نویسان برتر برای ورود به بازار کار به شمار می‌رود. یازدهمین دوره این رویداد با حمایت استراتژیک و اختصاصی سپ و بلوبانک 15 الی 17 آذرماه 1402 در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان‌کیش (سپ)، برترین شرکت خاورمیانه در صنعت پرداخت از نگاه نشریه نیلسون‌ریپورت، با هدف آموزش و توسعه برنامه‌نویسی در کشور از این رویداد حمایت می‌کند. آموزش، شناسایی و ایجاد بستر مناسب جهت ورود به بازار کار برای کارجویان مستعد و شاخص ازجمله اهدافی است که سپ در یازدهمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی کشور دنبال می‌کند.

بیش از 200 نفر برنامه‌نویس در قالب تیم‌های مختلف در این رویداد به صورت تیمی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا ضمن ارائه توانمندی و تخصص خود در حوزه برنامه‌نوسی با کار تیمی بیشتر آشنا شوند. برنامه‌نویسان در این رویداد در قالب تیم‌های دو الی چهارنفره در بازه زمانی تعیین‌شده باید به چالش‌های مطرح‌شده از سوی داوران پاسخ دهند. تیم داوری متشکل از اساتید برتر دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.