راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سرویس‌ مدرسه تپسی آغاز به کار کرد / فعال‌شدن سرویس مدرسه تپسی برای ۲۰ درصد از دانش‌آموزان

خدمت سرویس مدرسه تپسی برای 20 درصد از دانش‌آموزانی که تا پیش از 29 شهریور ثبت‌نام کرده بودند، شروع به کار کرد. همچنین، سرویس‌دهی به دانش‌آموزان تا شنبه هشتم مهرماه به 50 درصد افراد ثبت‌نامی خواهد رسید و در ادامه تا دهم مهر افزایش پیدا خواهد کرد.

تپسی ضمن عذرخواهی از والدین بابت تأخیر در ارائه سرویس، به اطلاع می‌رساند همان‌طور که پیش از این اعلام شد، استقبال بسیار زیاد از سرویس و درخواست‌های متعدد برای تغییر در ساعت رفت‌وآمد دانش‌آموزان از مهم‌ترین دلایل تأخیر در ارائه این سرویس بوده است.

استقبال گسترده از سرویس مدرسه تپسی به دلیل حذف واسطه‌ها و کاهش قیمت به‌ویژه در روزهای آخر شهریور بسیار زیاد بوده و دلیل اصلی آن، کاهش قابل توجه قیمت سرویس مدرسه تپسی نسبت به سرویس‌های سنتی بوده است. در سرویس‌های سنتی، سهم 30 الی 50درصدی مدرسه و پیمانکار، فشار مضاعفی را به والدین وارد می‌کرده؛ حال آنکه حذف واسطه‌ها در سرویس مدرسه تپسی، کاهش معنادار هزینه را برای والدین به دنبال داشته است.

این تنها یکی از تغییراتی است که تپسی با ورود به حوزه سرویس مدرسه، توانسته در آن نقش ایفا کند. وجود مشکلات متعددی از این دست در حوزه سرویس مدارس، تپسی را بر آن داشت تا با توجه به مسئولیتی که برای بهتر کردن زندگی مردم بر عهده خود می‌داند برای ارائه سرویس در این بخش ورود کند.


عودت هزینه پرداخت‌شده برای سرویس مدرسه


ایجاد تحول در بخش سنتی سرویس مدارس، مانند هر تحول دیگری که طی سال‌های گذشته به‌واسطه ورود کسب‌وکارهای اینترنتی در بخش‌های سنتی ایجاد شده، نیازمند زمان و همراهی کاربران و ذی‌نفعان است و بی‌تردید منافع همه را به دنبال خواهد داشت.

تپسی ارائه سرویس باکیفیت در حوزه سرویس مدارس را هدف خود قرار داده و مانند همیشه، همراهی و حمایت کاربران را بزرگ‌ترین عامل موفقیت در این مسیر می‌داند. مشابه آنچه در سال‌های گذشته با ورود تاکسی‌های اینترنتی اتفاق افتاد و به‌رغم تمام مقاومت‌های موجود، این صنعت جدید توانست با همراهی کاربران، مسیر خود را باز کرده و تأثیر معناداری در تسهیل حمل‌و‌نقل درون و برون‌شهری مردم کشور و دریافت سرویس باکیفیت نسبت به سرویس سنتی خلق کند.

طبق این گزارش، با وجود وعده‌های نهادهای مسئول در حوزه سرویس مدارس مانند شهرداری تهران و تاکسیرانی برای کمک به شکل‌گیری این سرویس جدید و اختصاص ناوگان برای حمل‌ونقل دانش‌آموزان، در عمل هیچ اقدامی برای کمک به تأمین ناوگان این سرویس انجام نگرفت و این اقدام مشروط به ارائه سرویس در اپلیکیشن متعلق به شهرداری به نام «شهرزاد» شد. اتفاقی که خود در اواخر ارائه سرویس، به یک چالش تبدیل و حل آن نیازمند اختصاص زمان بیشتر از سوی تیم تپسی شد.
علاوه بر این، تپسی در پاسخ به شایعات موجود در برخی محافل و رسانه‌ها، اعلام می‌کند که هزینه پرداخت‌شده توسط والدین برای سرویس مدارس، در صورت درخواست آنها بلافاصله عودت داده می‌شود و هیچ‌گونه تأخیری در این بخش وجود ندارد. همچنین، همان‌طور که پیش از این اعلام شده، تپسی هزینه روزهایی که سرویس به دانش‌آموزان ارائه نشده است را نیز به آنها بازخواهد گرداند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.