راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

زمان عرضه اولیه سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن تغییر کرد / عرضه سهام توسن‌تکنو در 16 مردادماه

طبق اطلاعیه سازمان فرابورس ایران، عرضه اولیه سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن به دلیل تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، به تعویق افتاد و تاریخ این عرضه اولیه به دوشنبه ۱۶ مردادماه ۱۴۰۲ موکول شد.

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت توسعه فن‌افزار توسن، عرضه اولیه سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد معاملاتی «فن‌افزار» که برای روز چهارشنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی شده بود، به دلیل تعطیلی خارج از برنامه بازار فرابورس در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مردادماه، به تعویق افتاد و تاریخ عرضه اولیه سهام این شرکت به دوشنبه ۱۶ مردادماه ۱۴۰۲ موکول شد.

طبق این گزارش، سهام شرکت توسن‌تکنو در مرحله اول، چهار درصد از کل سهام شرکت، معادل ۶۰ میلیون سهم به سرمایه‌گذاران واجد شرایط از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و مختلط (به روش حراج) و در مرحله دوم، هشت درصد از کل سهام شرکت، معادل ۱۲۰ میلیون سهم به سایر سرمایه‌گذاران (به روش قیمت ثابت) عرضه خواهد شد.

همچنین، حداکثر تعداد سهم قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی در مرحله اول دو میلیون سهم است و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در مرحله دوم، ۳۰۰ سهم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.