راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بازدید دبیر کل ITU از شرکت توسن؛ آیا ۹۳ سال جهانی شدن توسن است؟

حمدون توره، دبیر کل ITU، سازمان مخابرات جهانی از شرکت توسن بازدید کرد. این بازدید درست در فاصله زمانی کمتر از یک هفته بعد از بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان از این شرکت انجام شد.

بازدید دبیر کل ITU از شرکت توسن
بازدید دبیر کل ITU از شرکت توسن

یکی از اهداف اصلی شرکت توسن برای سال ۹۳، بین‌المللی شدن و حضور در بازارهای بین‌المللی است و ادعا می‌کند سال ۹۳، سال جهانی شدن توسن است؛ از عقد قراردادهای بین‌المللی در چند بانک خارجی گرفته (+) تا برگزاری اولین اجلاس بین‌المللی سرمایه گذاری اسلامی در ایران (+) و بازدید معاون فناوری اطلاعات آذربایجان از این شرکت (+) و آخرین آن‌ها، بازدید دبیر کل ITU از شرکت توسن است. دبیر کل ITU پیش از بازدید از توسن، با محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دکتر حسن روحانی نیز ملاقات داشت.

یکی از اهداف اصلی شرکت توسن برای سال 93، بین‌المللی شدن و حضور در بازارهای بین‌المللی است و ادعا می‌کند سال 93، سال جهانی شدن توسن است
یکی از اهداف اصلی شرکت توسن برای سال ۹۳، بین‌المللی شدن و حضور در بازارهای بین‌المللی است و ادعا می‌کند سال ۹۳، سال جهانی شدن توسن است

در این بازدید، حمدون توره جلسه‌ای با معاونین و مدیران ارشد شرکت توسن از جمله مهندس نامداری، مدیر عامل شرکت توسن داشت. پس از ارائه اطلاعاتی در خصوص توسن در این جلسه، حمدون توره از بخش‌های مختلف شرکت توسن بازدید کرد.

Tosan-ITU-1-Index-way2pay-93-04-04

.

تغییر را احساس کردم

حمدون توره که از سال ۲۰۰۷ تاکنون این سمت را بر عهده دارد، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در شرکت توسن، گفت: «آخرین باری که ایران بودم سه سال قبل بود؛ امروز هم قبل از توسن از چند شرکت و سازمان دیگر هم بازدید داشتم و باید بگویم که نسبت به سه سال قبل که اینجا بودم تغییرات زیادی مشاهده کردم و ظرف ۴۸ ساعت گذشته که در ایران بودم حس کردم کیفیت خدمات بسیار بهبود پیدا کرده است.»

باید بگویم که نسبت به سه سال قبل که اینجا بودم تغییرات زیادی مشاهده کردم و ظرف 48 ساعت گذشته که در ایران بودم حس کردم کیفیت خدمات بسیار بهبود پیدا کرده است
باید بگویم که نسبت به سه سال قبل که اینجا بودم تغییرات زیادی مشاهده کردم و ظرف ۴۸ ساعت گذشته که در ایران بودم حس کردم کیفیت خدمات بسیار بهبود پیدا کرده است

دبیر کل ITU در بخشی از صحبت‌های خود در ارتباط با دسترسی به اینترنت و تاثیر تحریم‌ها در این حوزه گفت:‌ «در ماه‌های گذشته حرکات سیاسی بسیار خوبی صورت گرفته و ما امیدواریم بحث تحریم‌ها در حوزه ارتباطات حل شود.در ITU استانداردهایی تعریف شده که ایران باید خود را با این استانداردها انطباق دهد.»

اتحادیه بین‌المللی مخابرات یا آی‌تی‌یو (ITU) یک سازمان بین‌المللی وابسته به سازمان ملل متحد است
اتحادیه بین‌المللی مخابرات یا آی‌تی‌یو (ITU) یک سازمان بین‌المللی وابسته به سازمان ملل متحد است

.

اتحادیه بین‌المللی مخابرات چیست؟

اتحادیه بین‌المللی مخابرات یا آی‌تی‌یو (ITU) یک سازمان بین‌المللی وابسته به سازمان ملل متحد است. این اتحادیه دومین اتحادیه قدیمی پس از کمیسیون راین است. این اتحادیه وظیفه قانون‌گذاری و مدیریت فضای فرکانسی، تدوین استانداردهای تبادل داده و اطلاعات و همچنین کمک به رشد و توسعه ارتباطات در سراسر جهان را بر عهده دارد. مقر این سازمان در ژنو سوئیس است. ITU در واقع مخفف عبارت International Telecommunication Union است.

منبع: شرکت توسن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.