راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

هشدار بانک مرکزی درباره سایت‌های جعلی / ثبت‌نام وام ازدواج و فرزند کاملاً رایگان است

بانک مرکزی اعلام کرده که متقاضیان وام ازدواج و مسکن باید برای ثبت درخواست صرفاً به سامانه‌های بانک مرکزی مراجعه کنند و از ثبت اطلاعات شخصی خود و پرداخت هزینه در هر سایت دیگری خودداری کنند. ثبت‌نام در سامانه‌های تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند در تارنمای بانک مرکزی کاملاً رایگان است و هیچ‌گونه هزینه‌ای از متقاضیان در زمان ثبت‌نام دریافت نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند صرفاً از طریق سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند، اقدام به ثبت‌نام کنند.

سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند توسط بانک مرکزی راه‌اندازی شده تا متقاضیان این تسهیلات به‌طور مستقیم و بدون واسطه در این سامانه ثبت‌نام کنند.

بانک مرکزی اعلام کرده است که برخی افراد با مقاصد سودجویانه به طراحی سایت‌هایی برای درخواست تسهیلات قرض‌الحسنه اقدام کرده و مبالغی را به‌عنوان هزینه ثبت‌نام این تسهیلات دریافت می‌کنند.

بر همین اساس بانک مرکزی هشدار داده که متقاضیان مراقب کلاهبرداری باشند و صرفاً از طریق سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند برای درخواست این تسهیلات اقدام کنند و از پرداخت هزینه و وارد کردن اطلاعات خود در سایت‌های غیرمرتبط اکیداً خودداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.