راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فناپ تقدیرنامه هفتمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت را دریافت کرد

شرکت فناپ موفق به کسب تقدیرنامه ۳ ستاره از «هفتمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت» شد. هفتمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت، همزمان با هفتمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی(با رویکرد رهبری و تعالی)، روزهای ۴ و ۵ بهمن‌ماه سال 1401 توسط انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم با هدف بهبود و ارتقای توانمندی رهبری سازمانی، ارائه راهکارهای راهبردی تعالی سازمانی و ارائه تجارب برتر از طریق نشست‌های علمی و تخصصی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فناپ، روز نخست این رویداد به سخنرانی‌های دیگری از جمله «بررسی روندهای جدید در مسئولیت اجتماعی شرکتی با نگاه بر افزایش تنوع و فراگیری در محیط کار»، «نگاهی به مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها با تاکید بر نوآوری»، «مدل‌های تعالی کسب‌وکار مبتنی بر مسئولیت اجتماعی و پایداری در عصر دیجیتال» و «ارائه تجارب برتر حوزه مسئولیت اجتماعی» اختصاص یافت.

در روز دوم این رویداد علمی نیز، پنل تخصصی با هدف «بررسی ابعاد اثرگذار فرهنگ سازمانی در عصر فناوری‌های نوین» برگزار شد و در یک نشست دیگر، تجارب موفق شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت ملی پست در راستای فرهنگ سازمانی، به اشتراک گذاشته شد.

در بخش پایانی این رویداد دو روزه، مراسم اهدای جوایز مسئولیت اجتماعی مدیریت برگزار و تقدیرنامه ۳ستاره به شهاب جوانمردی، مدیرعامل گروه شرکت‌های فناپ اعطا شد.

در این مراسم، شرکت‌های «فناپ‌زیرساخت» و «پرداخت‌الکترونیک پاسارگاد» از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فناپ، لوح تقدیر ۳ستاره دریافت کردند و تندیس برنز مسئولیت اجتماعی مدیریت نیز به شرکت‌ «شناسا» از دیگر زیرمجموعه‌های فناپ رسید.

در این مراسم، انجمن مدیریت ایران به‌پاس تلاش‌های انسان‌دوستانه شرکت فناپ، در راستای ارائه خدمات برجسته و حمایت‌های مالی و معنوی در فراهم آوردن بستر مناسب جهت بهبود شرایط زندگی انسان‌ها، در انجمن‌ خیریه اتیسم ایران و نیز انجمن اهدای عضو ایرانیان که با هدف ارج نهادن به جایگاه رفیع انسانی همراه بوده است، برای نخستین‌بار در طول دوره‌های برگزاری جایزه، لوح تقدیر جداگانه‌ای به این شرکت اعطا کرد.

این لوح تقدیر ویژه به پاس ایفای مسئولیت اجتماعی و همکاری و حمایت از دو انجمن مذکور، به «بانک پاسارگاد» و «شرکت پرداخت‌الکترونیک پاسارگاد» نیز تعلق گرفت.

فناپ در راستای همکاری و حمایت از انجمن اتیسم، سامانه رجیستری و خوداظهاری و نیز سیستم مشاوره تلفنی «helpline» را برای کمک به بیماران و خانواده‌های اتیسم راه‌اندازی کرده است.

راه‌اندازی سامانه پیامکی ‌۳۴۳۲، سامانه اینترنتی و نیز ابر اهدا، برای کمک به ارتقای فرهنگ اهدا و اقناع خانواده‌های جان‌بخش، از اقدامات فناپ در راستای همکاری با انجمن اهدای عضو بوده است.

منبع فناپ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.