راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

صادرات با ۴۰۲ هزار پایانه فروش رکورد زد

 

بانك صادرات ايران تا بيست وپنجم مرداد ماه 402 هزار دستگاه پايانه فروش (POS) نصب و راه‌اندازي كرد که از اين نظر رکورددار نظام بانکي کشور به حساب مي آيد.

به گزارش راه پرداخت و به نقل از روابط عمومي صادرات ايران، اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان و با توجه به مزاياي پرشمار توسعه شبكه پايانه‌هاي فروشگاهي، نسبت به گسترش روزافزون دستگاههاي POS اقدام و تا بيست وپنجم مرداد ماه سالجاري افزون بر 402 هزار دستگاه پايانه فروش در فروشگاههاي معتبر سراسر كشور نصب و راه‌اندازي نموده است.

براساس اين گزارش بانك صادرات ايران تا بيست وپنجم مرداد ماه 1390 از مجموعه پايانه‌هاي فروشگاهي راه‌اندازي شده خود 120 هزار دستگاه در تهران و 282 هزار دستگاه در سطح استانها و شهرستانهاي كشور نصب و به بهره‌برداري رسانده است.

شايان ذكر است بكارگيري دستگاههاي POS در فروشگاههاي كشور مزاياي پرشماري همچون؛ سرعت‌دهي و اطمينان‌ بخشي در انجام معاملات، صرفه‌جويي در هزينه‌هاي ملي بابت امحاء اسكناسهاي فرسوده، رونق تجارت الكترونيك، كمك به سلامت و بهداشت افراد جامعه، افزايش ضريب امنيت و ايمني مردم بخاطر بي‌نيازي از حمل پول نقد و كاهش چشمگير مراجعات مردم به دستگاههاي خودپرداز را در پي دارد كه از اينرو بانك صادرات با برنامه‌ريزيهاي انجام شده، توسعه شبكه پايانه‌هاي فروشگاهي را در دستور كار خود دارد.

گفتني است كليه فروشگاههاي معتبر در اقصي‌نقاط كشور كه در زمينه‌هاي مختلف خدماتي، توليدي و بازرگاني فعاليت مي‌كنند طي هماهنگي با اداره كل خدمات نوين بانکي بانك صادرات ايران، بدون هيچگونه محدوديتي مي‌توانند نسبت به نصب و بهره‌برداري از دستگاههاي POS اين بانك اقدام نمايند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.