راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

صادرات با ۴۰۲ هزار پایانه فروش رکورد زد

 

بانک صادرات ایران تا بیست وپنجم مرداد ماه ۴۰۲ هزار دستگاه پایانه فروش (POS) نصب و راه‌اندازی کرد که از این نظر رکورددار نظام بانکی کشور به حساب می آید.

به گزارش راه پرداخت و به نقل از روابط عمومی صادرات ایران، این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان و با توجه به مزایای پرشمار توسعه شبکه پایانه‌های فروشگاهی، نسبت به گسترش روزافزون دستگاههای POS اقدام و تا بیست وپنجم مرداد ماه سالجاری افزون بر ۴۰۲ هزار دستگاه پایانه فروش در فروشگاههای معتبر سراسر کشور نصب و راه‌اندازی نموده است.

براساس این گزارش بانک صادرات ایران تا بیست وپنجم مرداد ماه ۱۳۹۰ از مجموعه پایانه‌های فروشگاهی راه‌اندازی شده خود ۱۲۰ هزار دستگاه در تهران و ۲۸۲ هزار دستگاه در سطح استانها و شهرستانهای کشور نصب و به بهره‌برداری رسانده است.

شایان ذکر است بکارگیری دستگاههای POS در فروشگاههای کشور مزایای پرشماری همچون؛ سرعت‌دهی و اطمینان‌ بخشی در انجام معاملات، صرفه‌جویی در هزینه‌های ملی بابت امحاء اسکناسهای فرسوده، رونق تجارت الکترونیک، کمک به سلامت و بهداشت افراد جامعه، افزایش ضریب امنیت و ایمنی مردم بخاطر بی‌نیازی از حمل پول نقد و کاهش چشمگیر مراجعات مردم به دستگاههای خودپرداز را در پی دارد که از اینرو بانک صادرات با برنامه‌ریزیهای انجام شده، توسعه شبکه پایانه‌های فروشگاهی را در دستور کار خود دارد.

گفتنی است کلیه فروشگاههای معتبر در اقصی‌نقاط کشور که در زمینه‌های مختلف خدماتی، تولیدی و بازرگانی فعالیت می‌کنند طی هماهنگی با اداره کل خدمات نوین بانکی بانک صادرات ایران، بدون هیچگونه محدودیتی می‌توانند نسبت به نصب و بهره‌برداری از دستگاههای POS این بانک اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.