راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

تراکنش کارت‌خوان‌های سپ از مرز 3 میلیارد تراکنش گذشت

شرکت پرداخت‌الکترونیک سامان‌کیش از ابتدای سال 1401 تا پایان مردادماه موفق شد بیش از 3،7 میلیارد تراکنش از طریق کارت‌خوان، درگاه و موبایل به ثبت برساند.

روابط عمومی سپ با انتشار این گزارش اعلام کرد که این شرکت همواره در تلاش بوده در قالب مسئولیت اجتماعی، عملکرد خود را به‌صورت شفاف منتشر کند؛ موضوعی که از طریق گزارش‌های ماهانه کدال نیز قابل استناد است. به همین دلیل، روابط عمومی سپ گزارشی با عنوان «تعداد تراکنش‌‌های سپ از ابتدای سال 1401» منتشر کرده که وضعیت عملکرد تراکنش‌های کارت‌خوان، درگاه و موبایل این شرکت خلاق و نوآور در صنعت پرداخت ایران را بازگو می‌کند.

با استناد به گزارش‌های اقتصادی شاپرک، از هر پنج خرید فروشگاهی، یک خرید از طریق کارت‌خوان‌های سپ انجام می‌شود که نشان‌دهنده گستردگی سطح خدمات این شرکت فعال در صنعت پرداخت است.

امروزه پرداخت از طریق کارت‌خوان، بخش اجتناب‌ناپذیر خریدهای فروشگاهی بوده و مأموریت سپ نیز پرداختی آسان و سریع در زندگی روزمره است. این شرکت به‌عنوان پرتراکنش‌ترین شرکت پرداختی خاورمیانه و آفریقا دارای بیش از یک میلیون و صدهزار کارت‌خوان فعال است که در یک سال گذشته همواره در رتبه نخست گزارش‌های ‌شاپرک در بخش تعداد تراکنش بین شرکت‌های PSP قرار گرفته است.

گزارش‌های اقتصادی شاپرک نشان از دستاوردها و موفقیت‌های چشمگیر این برند خوشنام در صنعت پرداخت دارد. برندی که نه‌تنها رکورددار بیشترین تراکنش کارت‌خوان در ایران است؛ بلکه با استناد به آخرین گزارش نشریه معتبر نیلسون‌ریپورت در رتبه نخست صنعت پرداخت خاورمیانه و آفریقا قرار دارد و بلندپروازانه به همراهی با پذیرندگان همیشگی خود ادامه می‌دهد.


278 تراکنش در هر ثانیه


شرکت پرداخت‌الکترونیک سامان‌کیش از ابتدای فروردین‌ماه سال 1401 تا پایان مردادماه تعداد 3،729،141،548 تراکنش را از طریق کارت‌خوان، درگاه و موبایل با موفقیت به ثبت رسانده که از این میزان تراکنش، 3,427,382,543 تراکنش از طریق کارت‌خوان (نزدیک به 20 درصد از کل تراکنش‌های کارت‌خوان در کشور) بوده است. به عبارتی در هر ثانیه 278 تراکنش از طریق درگاه‌های سپ انجام می‌شود. سپ با دارا بودن بیش از 40 شعبه و نمایندگی در سراسر کشور، توانسته خدمات خود را در دسترس تمام پذیرندگان این مرزوبوم قرار دهد.

سپ با درکی روشن از سرعت پیشرفت تکنولوژی و سنجیدن وضعیت بازار، 19 سال پیش به‌عنوان نخستین شرکت پرداخت در ایران پا به عرصه وجود نهاد و در سال گذشته، به طور ویژه بر توسعه‌ فعالیت خود و بومی‌سازی کارت‌خوان متمرکز شد و با حمایت از شرکت تندرنور، خط تولید کارت‌خوان را در ایران راه‌اندازی کرد.

این شرکت به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پرداخت به کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، در تلاش است پرداختی امن و سریع بر بستر تکنولوژی به مخاطبان خود ارائه دهد. هدف از تلاش نزدیک به دوهزار پرسنل این شرکت، ارائه بهترین خدمات پرداخت در زندگی روزمره هموطنان است و با پشتوانه این پرسنل در پنج‌ماهه نخست سال 1401، موفق به ثبت رکورد 142,929,672 تراکنش اینترنتی و 159،088،887 تراکنش موبایلی شد که نشان‌دهنده پیشرو بودن شرکت پرداخت‌الکترونیک سامان‌کیش در صنعت پرداخت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.