راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مراسم تجلیل از استاد علی اکبر فرهنگی برگزار می‌شود

مراسم تجلیل از دکتر علی‌اکبر فرهنگی چهره ماندگار کشور و پدر مدیریت رسانه، به پاس بیش از نیم قرن تلاش و فعالیت در حوزه مدیریت رسانه و علم ارتباطات، در روز دوشنبه ۱۲ اسفند در سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

این آیین باشکوه به همت انجمن روابط‌عمومی ایران و تعدادی از سازمان‌ها و نهادهای مرتبط و با حضور مقامات بلند پایه کشوری، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های کشور، شاگردان ایشان و تعدادی از سازمان‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.

دکتر علی اکبر فرهنگی نخستین استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و اولین فردی است که در زمینه ارتباطات، آثار «ارتباطات انسانی» و «ارتباطات غیرکلامی» در زبان فارسی پدید آورد. کتاب‌های وی سال‌هاست متن درسی دانشگاه‌های مختلف ایران است. این چهره ماندگار دارای فوق دکترای ارتباطات سازمانی و دو دکترا در رشته‌های مدیریت و ارتباطات از دانشگاه اوهایو آمریکاست. از دیگر تألیفات این استاد فرزانه می‌توان به تنش در محیط کار، اصول مدیریت، مدیریت تحقیق و توسعه، مدیریت استراتژیک بازار، رستم در مغاک، نظری به فرهنگ، مدیریت رفتارسازمانی و ارتباطات انسانی اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.