راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

کارپرداز امکان دریافت گواهی معاینه فنی غیرحضوری را فراهم کرد

کارپرداز امکان دریافت گواهی معاینه فنی به‌صورت غیرحضوری را برای کاربران خود فراهم کرد. خدمت معاینه فنی غیرحضوری، پرمخاطب‌ترین محصول سرویس کارپرداز، از برندهای زیرمجموعه آیتول بوده و در راستای تحقق وعده این برند که پاسخ به تمام دغدغه‌های خودرویی کاربران است در فهرست خدمات این شرکت قرار گرفته است. کارپرداز در واقع سرویس ویژه و سفارشی ارائه خدمات خودرویی غیرحضوری بوده که توسط آیتول ارائه شده است.

کاربرانی که قصد دریافت گواهی معاینه فنی، بدون مراجعه حضوری به مراکز معاینه فنی را دارند، می­‌توانند با سرویس ویژه کارپرداز، گواهی معاینه فنی خود را در مدت زمان کمی دریافت کنند. این گواهی توسط ستاد معاینه فنی (در ذیل شهرداری­‌ها) و در صورت تأیید سلامت خودروهای بالای 4 سال صادر می‌­شود.

روند دریافت گواهی معاینه فنی غیرحضوری به این صورت است که سفیر کارپرداز، برای سهولت و جلوگیری از مراجعه مجدد به مراکز سلامت خودرو، شاخصه‌هایی مانند سلامت چراغ‌­ها، برف پاک‌کن و… که نیاز به آزمایش با دستگاه ندارد را در محل بررسی کرده و در صورت مشاهده ایراد و مشکل فنی، تعمیر و سپس به مراکز معاینه فنی مراجعه می‌کند. گفتنی است در صورت نیاز خودرو به تعمیرات جزئی (چراغ، میزان فرمان، تنظیم موتور، دیاگ و…)، سفیران کارپرداز برای رفع نقص با اجازه مالک، نسبت به رفع ایراد خودرو با ارائه فاکتور اقدام می­‌کنند.

برای حفظ امنیت نیز خودرو از لحظه تحویل به سفیران کارپرداز، تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، سرقت، افت قیمت و مسئولیت قرار می‌گیرد. بیمه‌نامه مسئولیت مدنی حمل‌ونقل، بیمه‌ای مازاد بر بیمه اصلی خودرو بوده که بابت جبران خسارت، توسط کارپرداز ارائه شده است. این بیمه‌نامه بدون فرانشیز بوده و در صورت خسارت احتمالی، علاوه بر پوشش صددرصدی جبران خسارت، افت قیمت خودرو را هم شامل می‌شود. مزیت استفاده از سرویس معاینه فنی کارپرداز نیز استفاده بهینه از زمان برای کاربران است.

کارپرداز تلاش می­‌کند سبد محصولات خود را کامل‌تر کرده و تمام سرویس‌ها را به‌صورت آنلاین، با رویکرد کاهش هزینه و با حفظ امنیت و سلامت خودرو ارائه دهد تا مالکان خودرو دغدغه صرف زمان و حضور در مراکز خدماتی را نداشته باشند. برای مثال، تعویض پلاک خودرو گاهی نیازمند مراجعه چندباره به مراکز تعویض پلاک بوده که کارشناسان متخصص کارپرداز، این مشکل را در مبدأ حل می‌­کنند.

سرویس کارپرداز از بهمن سال 1399، فعالیت خود را در آیتول آغاز کرد و با ارائه سه محصول معاینه فنی، تعویض پلاک و ترخیص خودرو به طور رسمی در تابستان سال 1400 رونمایی شد. این سرویس در سال جاری با گسترش محصولات خود در بخش‌­های کارواش، سوخت‌رسانی، مراجعه به تعمیرگاه و ترخیص خودروی توقیف‌شده توسط راهور فعالیت خود را تکمیل کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت