راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

آیا گره کارت اعتباری کارگران باز می‌شود؟

قول ویژه رحیمی برای ایجاد خط اعتباری کارگران؛

وزیر صنعت، معدن و تجارت از قول معاون اول رئیس‌جمهوری برای اختصاص خط اعتباری به کارت اعتباری کارگران خبرداد و گفت: خط اعتباری مورد درخواست این وزارتخانه از بانک مرکزی عملیاتی می‌شود.

مهدی غضنفری در گفتگو با مهر گفت: مشکلات ارایه کارت اعتباری به کارگران به معاون اول رئیس‌جمهور انتقال داده شده و بر این اساس وی قول داده است تا به صورت ویژه این موضوع را پیگیری کند تا کارت اعتباری عملیاتی شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بر این اساس، قرار بر این است بانک مرکزی خط اعتباری مورد درخواست وزارت صنعت، معدن و تجارت را در اختیار قرار دهد تا بتوان کارت اعتباری کارگران را عملیاتی کرد.

به گزارش مهر، چندی پیش مهدی غضنفری در نامه‌ای به محمود بهمنی، رئیس کل بانک مرکزی خواستار اختصاص خط اعتباری ویژه‌ای از سوی این بانک برای تامین اعتبار مورد نیاز کارت اعتباری کارگران شده بود.

این درحالی است که رئیس‌کل بانک مرکزی در پاسخ به این نامه نسبت به آثار تورمی اختصاص خط اعتباری جدید هشدار داده و اعلام کرده بود که اختصاص خط اعتباری جدید مقدور نیست.

از سوی دیگر، محمدصادق مفتح، معاونت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی وزارت بازرگانی سابق، از ارایه اولین مرحله کارت‌های اعتباری کارگران در هفته دولت خبر داده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.