راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رویداد رقابتی فینوهک، برای حل چالش‌های روز فین‌تک ۸ مرداد افتتاح می‌شود

رویداد رقابتی فینوهک در چهار حوزه ولث‌تک، اینشورتک، ‌رگ‌تک و پرداخت بر اساس حل چالش‌های روز فین‌تک، توسط شرکت توسعه کسب‌وکارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) و مرکز نوآوری فینووا برگزار می‌شود.

فینوهک رویدادی رقابتی در حوزه فینتک با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه‌گذار دست بده» است که در آن شرکت‌کنندگان اعم از فرد یا تیم با شرکت در کارگاه‌ها، تیم‌سازی و منتورشیپ خود را آماده رقابتی سه‌روزه برای ساخت یا تکمیل کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) و تلاش برای دریافت سرمایه از فینووا و تکنوتجارت برای توسعه آن می‌کنند.

مراسم افتتاحیه رویداد فینوهک ساعت ۱۰ صبح  هشتم مرداد از طریق این لینک به صورت زنده پخش خواهد شد.

مریم نجفی مدیرعامل فینووا، در خصوص دلایل برگزاری فینوهک توسط فینووا گفت: «فینووا در ادامه مسیر سرمایه‌گذاری خود و حمایت از شکل‌گیری شرکت‌های نوآور و تکمیل‌کننده چرخه ارزش خدمات مالی فینوهک را برگزار می‌کند. این رویداد از دل همفکری با متخصصان و صاحبان کسب‌وکارهای مطرح حوزه فینتک درآمده و تلاشی است تا نسل جدید با چالش‌های کنونی فضای فینتک آشنا شوند و آنها برای حل این چالش‌ها توانمندتر باشند.»

به گفته مریم نجفی، علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت فردی یا تیمی در فینوهک شرکت کنند و محدودیتی در خصوص شرکت در رویداد وجود ندارد. همچنین جزئیات رویداد و اطلاعات تکمیلی درباره آن در مراسم افتتاحیه بیان خواهد شد.

 حمید علی‌محمدی مدیرعامل شرکت توسعه کسب‌وکارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) نیز در مورد برگزاری فینوهک گفت: «یکی از دارایی‌های ارزشمند بانک تجارت، مشتریان شرکتی و سازمانی از صنایع مختلف است و پاسخ به نیازهای فناورانه این مشتریان از یک سو و از سوی دیگر ارتقای خدمات بانکداری نوین از دغدغه‌های اساسی ماست. تکنوتجارت به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر بانک تجارت، با برگزاری این رویداد جهت تحقق هدف همیشگی خود یعنی پاسخ به این نیازها از طریق تعامل مثبت با اکوسیستم نوآوری و فناوری گام برداشته است. ما در این رویداد، چالش‌های «اعتبارسنجی دیجیتال مشتریان حقوقی»، «تحلیل رفتار مشتریان بانکی با استفاده از کلان‌داده»، «معاملات الگوریتمی» و… را طرح کرده‌ایم و پذیرای ایده‌های کاربردی در حوزه متاورس هستیم. امیدوارم با همراهی نوآوران و فناوران در اعتلای تجارت الکترونیک کشور نقش‌آفرین باشیم.»

این رویداد با سخنرانی مریم نجفی مدیرعامل فینووا و حمید علی‌محمدی مدیرعامل تکنوتجارت و نشستی با حضور کاوه رعدی مدیرعامل همراه‌کارت، سعید قدوسی نژاد مدیرعامل فینوتک و فرشید اردوانی معاون بازاریابی و عملیات ارتباط فردا همراه خواهد بود. پیام اولیه فینوهک تأکید بر چالش و وجود فرصت سرمایه‌گذاری است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشا مراسم افتتاحیه و همچنین دریافت پیام یادآوری، از طریق این لینک اقدام به ثبت‌نام کنند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.