راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

همه چیز درباره سرویس 770 مبنا کارت آریا + تصاویر محیط کاربری

بانکداری الکترونیک امکانات بسیاری را برای راحتی انجام امور بانکی در اختیار ما قرار داده است. یکی از این امکانات استفاده از کدهای USSD بر روی تلفن همراه است که از این طریق فاصله ما تا بانک بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه تنها گرفتن چند عدد است. کد #770* مبنا کارت آریا یکی از این کدهاست که امکاناتی از قبیل اعلام موجودی، پرداخت قبض، خرید شارژ و خرید را در اختیار ما می‌گذارد.

mabna-kart1-way2pay-92-07-06

.

چگونه با سرویس 770 مبنا کارت آریا اعلام موجودی بگیریم؟

با شماره‌گیری کد #770* و انتخاب گزینه 1 و پس از وارد کردن شماره کارت و رمز دوم شما می‌توانید اعلام موجودی بگیرید.

mabna-kart2-way2pay-92-07-06

.

چگونه با سرویس 770 مبنا کارت آریا قبض پرداخت کنیم؟

با شماره‌گیری کد #770* و انتخاب گزینه 2 می‌توانید قبوض خود را پرداخت کنید. پس از انتخاب این گزینه و وارد کردن شماره کارت، شناسه قبض، سپس شناسه پرداخت، وارد کردن مبلغ قبض پرداخت قبوض با برداشتن چند گام ساده انجام می‌شود.

mabna-kart3-way2pay-92-07-06

.

چگونه با سرویس 770 مبنا کارت آریا شارژ بخریم؟

با شماره‌گیری کد #770* و انتخاب گزینه 3، انتخاب خطی که شارژ را برای آن خط می‌خواهید بخرید، سپس وارد کردن شماره کارت و رمز دوم می‌توانید شارژ بخرید.

mabna-kart4-way2pay-92-07-06

.

چگونه با سرویس 770 مبنا کارت آریا پرداخت‌های خود را انجام دهیم؟

با شماره‌گیری کد #770* و انتخاب گزینه4 که گزینه خرید است، صفحه‌ای با چهار مورد قابل انتخاب برای شما ظاهر می‌شود. با انتخاب گزینه 1 می‌توانید پرداخت‌های خود را انجام دهید، با انتخاب گزینه 2 می‌توانید آخرین صورتحساب پرداخت نشده‌ را ببینید. با انتخاب گزینه 3 ‌می‌توانید همه صورتحساب‌های پرداخت نشده را ببینید و با انتخاب گزینه 4 می‌توانید در سه بازه زمانی امروز، دیروز و آخرین‌ها صورتحساب خود را مشاهده کنید.

mabna-kart6-way2pay-92-07-06

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه کدهای USSD می‌توانید مطلب «USSD چیست؟ به همراه لیست تمام کدهای ussd و توضیحاتی درباره آنها» را در سایت راه پرداخت مشاهده کنید تا علاوه بر اطلاعات بیشتر لیست تمام کدهای USSD دیگر بانک‌ها و شرکت‌ها را مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت