راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

با اپ تست نوبیتکس معامله شبیه‌سازی‌شده ارز دیجیتال را تجربه کنید

قبل از ورود به بازار ارزهای دیجیتال، با نصب اپلیکیشن تست نت نوبیتکس، معامله به‌صورت شبیه‌سازی‌شده را تجربه کنید. در اپ تست نوبیتکس کاربر امکان ثبت‌نام از طریق گزینه ورود با گوگل را دارد.

همچنین کاربر بلافاصله پس از ثبت‌نام در اپ تست، به‌طور خودکار به سطح یک کاربری ارتقا می‌یابد و اجباری برای طی‌کردن فرایند احراز هویت ندارد. امکان دیگر، شارژ شدن فرضی موجودی به میزان پنج میلیون تومان است تا افراد امکان معامله تست را تجربه کنند و با کار در نوبیتکس آشنا شوند.

با وجود این تغییرات، کاربر در صورت تمایل می‌تواند به‌منظور آشنایی با فرایند احراز هویت نوبیتکس، آن را تجربه کند، اما نیازی به واردکردن اطلاعات واقعی وجود نداشته و اطلاعات به‌صورت خودکار تأیید خواهد شد.

کسانی هم که کلاس‌های آموزشی ارز دیجیتال برگزار می‌کنند، می‌توانند به‌راحتی از این اپ استفاده کنند و شاگردان‌شان را برای معامله آزمایشی، به این اپ راهنمایی کنند.

در حال حاضر دریافت اپ شبیه‌ساز از دو بستر کافه‌بازار و مایکت امکان‌پذیر است و به‌زودی گزینه دانلود، به سایت نوبیتکس نیز اضافه خواهد شد. برنامه شبیه‌ساز نوبیتکس را می‌توانید از مایکت و کافه‌بازار دانلود کنید. برای خریدوفروش امن بیت‌کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال نیز در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس ثبت‌نام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت