بانک‌تک (BankTech)

انصار در راه بورس

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: بانک انصار به عنوان دهمین بانک تالار شیشه ای، اوایل شهریورماه امسال وارد بورس تهران می شود.

دکتر حسن قالیباف اصل در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) با بیان مطلب فوق افزود: جلسه معارفه بانک انصار هفته آینده برگزار خواهد شد تا هرچه سریعتر این بانک وارد بازار سرمایه شود.

وی با بیان اینکه دو پالایشگاه شیراز و بندرعباس در صف ورود به بورس تهران قرار دارند، اظهار داشت : این دو پالایشگاه مراحل پایانی پذیرش خود در بورس را پشت سر می گذارند.

قالیباف اصل در مورد بازگشایی نماد بانک پاسارگاد در بورس تهران گفت : با ورود این بانک ارزش بازار به ۱۱۷ هزار میلیارد تومان رسید.

مدیرعامل شرکت بورس اظهار داشت: بانک پاسارگاد با سرمایه ۲۷ هزار و ۲۵۸ میلیارد ریال، عنوان بزرگترین بانک حاضر در بورس تهران را به خود اختصاص داد.

وی خاطر نشان کرد : با ورود بانک پاسارگاد، ارزش بازار صنعت بانکداری در بورس تهران به ۲۱ درصد افزایش یافت.

نماد بانک پاسارگاد روز سه شنبه با قیمت ۲۱۰۰ ریال در بورس اوراق بهادار تهران بازگشایی شد.

 

 

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */