راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

توسن در دهکده جهانی؛ امضای دومین قرارداد بین‌المللی فروش نرم‌افزار

دومین قرارداد خارجی فروش نرم افزار شرکت IDCORP، (بازوی بین المللی شرکت توسن در مالزی) امضا شد. این قرارداد شامل فروش سوئیچ پرداخت الکترونیک و سیستم مدیریت کارت می‌باشد که با شرکت Web online مالزی در جولای ۲۰۱۳ امضا شده است.

شرکت web online یک شرکت e-wallet (بانک تمام الکترونیکی) است که در محیط وب، سپرده و محصولات بانکداری مجازی دارد. برند e-wallet این شرکت webcash نام دارد که بیش از دویست هزار مشتری دارد و به بیش از دو هزار فروشگاه الکترونیکی سرویس تجارت الکترونیکی می‌دهد. این شرکت همچنین سرویس پرداخت الکترونیک مبتنی بر کارت را به مشتریان خود ارائه می‌نماید که سوئیچ مورد استفاده Web online از این پس سوئیچ سیپای توسن خواهد بود.

امید ترابی، مدیرعامل IDCORP در این خصوص می‌گوید: «اولین پروژه مدیریت کارت که سوئیچ سیپا در آن پیاده سازی خواهد شد ۶۰۰ فروشگاه KFC در کشور مالزی خواهد بود که بیش از ۱۰۰۰ دستگاه pos و یکصد هزار کارت دبیت توسط سیستم مدیریت خواهد شد. پروژه‌های بعدی web online در حوزه کارت که با محصول سیپا مدیریت می‌شود، فروشگاه‌های زنجیره‌ای MYDIN و خطوط اتوبوسرانی و قطار سریع‌السیر مالزی خواهد بود.»

در این پروژه سوئیچ سیپای توسن به سیستم بانکی مالزی و کارت‌های contact less Touch&Go مالزی نیز متصل خواهد شد. همچنین IDCORP به زودی سیستم Real time Loyalty Intelligence خود که از مجموعه سیستم‌های BI داده کاوان توسن است را نیز بر روی این سوئیچ نصب و اجرا خواهد نمود.

منبع: شرکت توسن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.