شرکت‌ها

رونمایی از کیوسک و سرویس جدید تلکام سافت با حضور نماینده ولی فقیه

نوشته شده توسط رسول قربانی

Kiosk-&-Software-telecomsoft-way2pay-92-05-15aوب کیوسک بانکی موسسه قرض الحسنه راسخون با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شد.

وب کیوسک بانکی مؤسسه راسخون با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی ، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ، در شعبه مرکزی این مؤسسه رونمایی شد. از طریق این کیوسک که قرار است در تمام ادارات استانی و شهرستانی سازمان اوقاف و در آینده در تمام امامزادگان و بقاع متبرکه راه اندازی شود، امکان پرداخت الکترونیکی اجارات ، نذور و کمک‌های مردمی فراهم می‌شود.

این طرح جدید در راستای خدمت رسانی بهتر به مستاجران موقوفات و عموم مردم با همکاری بانک ملی ایران اجرا می شود و دارای قابلیت هایی از جمله؛ امکان پرداخت قبوض، اجاره‌ها و پذیره‌های سازمان اوقاف بصورت الکترونیکی، انجام امور بانکی همچون کارت به کارت، دریافت صورتحساب و مانده حساب است و در آینده نیز امکان دریافت بلیت اتوبوس، صدور کارت هدیه و لینک شدن به سایت مؤسسه راسخون و سازمان اوقاف در آن فراهم می شود.

گفتنی است ، حجت الاسلام و المسلمین محمدی در این مراسم ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در این راستا اظهار داشت: ضروری است در روزهای ابتدایی اجرای این طرح ، آموزش های لازم به مستاجرین و مردم مراجعه کننده به این سیستم ارائه شود تا این طرح که در راستای تکریم ارباب رجوع و تسهیل خدمت رسانی به مردم است، موجبات رضایت مندی ارباب رجوع فراهم شود.

Kiosk-&-Software-telecomsoft-way2pay-92-05-15

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */