راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

راهکارهای تحلیلگر امید درخصوص استفاده از معاملات الگوریتمی

در آخرین روزهای فروردین‌ماه ۱۴۰۰ سازمان بورس استفاده از معاملات الگوریتمی را مجاز اعلام کرد. بعد از فراز و نشیب‌ها و اتفاق‌های عجیب و عموماً ناخوشایند فراوانی که بازار سرمایه در سال گذشته تجربه کرد، این خبر امیدوارکننده بود.

با موضوع مجاز شدن معاملات الگوریتمی برای شرکت‌های واجد شرایط، تحلیلگر امید به عنوان شرکت ارائه‌دهنده سامانه‌های معاملات الگوریتمی همگام با کلیه شرایط ابلاغ شده از سوی سازمان بورس اوراق بهادار، آمادگی خود را در جهت ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران، نهادهای مالی و ناشران در راستای افزایش نقدشوندگی، بهبود شرایط بازار و کاهش اثرات صف فروش‌های طولانی اعلام می‌کند.

از ویژگی‌ها و راهکارهای شرکت تحلیلگر امید سامانه آنلاین بازارگردانی الگوریتمی است که ویژه صندوق‌های بازارگردانی با هدف بهبود نقدشوندگی نماد و مدیریت بهینه منابع صندوق است. (این سامانه باعث افزایش حجم معاملات کل بازار و در نتیجه کمتر شدن صف‌های فروش و خرید می‌شود).

سامانه آنلاین گروهی الگوریتمی نیز از دیگر راهکارهای تحلیلگر امید ویژه صندوق‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری با هدف بهبود دقت اجرای معاملات و کاهش تأثیر در بازار است. (این سامانه باعث گردش بیشتر صندوق‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد نقدشوندگی بیشتر در بازار به نفع سهامداران خرد می‌شود).

سامانه آنلاین سبدگردانی الگوریتمی تحلیلگر امید هم ویژه شرکت‌های سبدگردانی با امکان مدیریت ساده چندصد سبد هم‌زمان است. (این تکنولوژی دسترسی سهامداران با منابع کم را به استفاده از خدمات سبدگردانی اختصاصی تسهیل می‌کند).

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر یا درخواست خدمات فوق می‌توانید از طریق تلفن ۷۸۳۴۹۰۰۰ یا ایمیل info@omid.ir تماس حاصل کنید.

منبع شرکت تحلیلگر امید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.