راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سامانه نمانوین بانک اقتصادنوین چیست؟

nama-novin-way2pay-92-03-29بانک اقتصادنوین اقدام به ارائه سرویس سامانه نمانوین کرده است. سامانه نمانوین یک برنامه کاربردی گوشی‌همراه است که برای مطلع‌سازی به هنگام مشتریان از اطلاعات بازار و بورس ایجاد شده است. این سامانه با ارائه اطلاعات متنوع از منابع تایید شده مشتریان را جهت تصمیم‌گیری به موقع یاری می‌رساند. از جمله این اطلاعات می‌توان به آخرین قیمت‌های ارز و اطلاعات بازار بورس نقدی اشاره کرد.

از جمله مزیت‌های این سامانه سهولت دسترسی به آن است به طوری که دسترسی به آن نیاز به به ابزارهای اضافی ندارد و کاربران با استفاده از تلفن‌همراه به سادگی قادر به استفاده از آن خواهند بود. در حال حاضر این سامانه بر روی گوشی‌های iphone و گوشی‌هایی بر بستر android قابل استفاده است. به روزرسانی اطلاعات این سامانه از دو روش پیام کوتاه و WiFi / GPRS امکان‌پذیر است.

سامانه نمانوین، همچون دیگر برنامه‌های کاربردی گوشی‌های همراه به تدریج ارتقاء می‌یابد و امکانات جدیدی در آینده نزدیک به آن افزوده خواهد شد. علاقه مندان دریافت خدمات سامانه نمانوین با بستر android می‌توانند با مراجعه به لینک www.enbank.ir نسبت به دریافت نرم‌افزار این سامانه اقدام کنند. همچنین برنامه کاربردی گوشی‌های iphone بر روی appstore قرار خواهد گرفت.

منبع:  بانک اقتصادنوین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.