راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سه امکان جدید به سایت مدیریت فناوری اطلاعات افزوده شد

در راستای ارتقای سطح سواد مالی و توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری، سه امکان جدید به صفحه اصلی سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران اضافه شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، «نقشه بازار»، «ورود پول حقیقی» و «تحلیل تکنیکال» امکانات تازه‌ای است که در سایت کاربردی مدیریت فناوری بورس قابل نمایش و بهره‌برداری است .

نقشه بازار، اطلاعات مختلف شرکت‌های مختلف بورسی از قبیل صنعت، نماد، نام، قیمت پایانی، آخرین معامله، تعداد، حجم، ارزش و زمان اطلاعات را به نمایش می‌گذارد .

در بخش ورود پول حقیقی هم آمار حقیقی حقوقی، نمودار ورود پول حقیقی، تاریخچه ورود پول حقیقی، بیشترین ورود و خروج پول حقیقی در روز جاری در دسترس خواهد بود. همچنین با کلیک روی هر نماد، تحلیل تکنیکال آن نمایش داده می‌شود .

خاطرنشان می‌شود، پیش از این هم بسته‌های آموزشی با محتوای اصول مقدماتی بورس، آموزش کلیات بورس و مطالب مهم آموزشی در حوزه بازار سرمایه با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در این تارنما قرار گرفته بود.

سایت مدیریت فناوری اطلاعات بورس هم‌اکنون جزو ۱۰سایت پربازدید کشور است و در روزهای پرترافیک حدود ۱۰ درصد از بار ترافیک کل کشور روی این سایت قرار دارد.

این سایت همچنین مرجع رسمی آمار لحظه‌ای معاملات و در حقیقت پل ارتباطی سهامداران و فعالان بازار سرمایه با اطلاعات و آمار معاملات سهم محسوب می‌شود.

منبع پایگاه خبری سنا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[logo_showcase id=”298325″]