راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

«کوین‌نیک مارکت» راه‌اندازی شد / بدون کارمزد و بی‌واسطه ارز دیجیتال خرید و فروش کنید

در چند سال اخیر بازار خریدوفروش ارزهای دیجیتال طرفداران بسیار زیادی پیداکرده و تقریبا بسیاری حداقل یک‌بار نام بیت کوین به گوششان خورده است. احتمالا بسیاری کنجکاو شده‌اند که چطور می‌توانند بیت کوین بخرند یا چگونه می‌توانند سرمایه‌شان را در این بازار چند برابر کنند. شاید برای افرادی که تازه با ارزهای دیجیتال آشنا شده‌اند، خریدوفروش بیت کوین کار سختی به نظر برسد، اما زمانی که متوجه شوند چقدر کار راحتی است و اصلا پیچیدگی خاصی ندارد تعجب خواهند کرد.

به گزارش راه پرداخت، کوین‌نیک یک صرافی ارز دیجیتال معروف است که باتجربه چندین ساله خود در حوزه ارزهای دیجیتال، کار خریدوفروش بیت کوین و دیگر رمز ارزها را برای ایرانی‌ها بسیار راحت کرده است. به‌راحتی خرید اینترنتی یک آب‌معدنی، با کوین‌نیک می‌توانید بیت کوین بخرید.


کوین‌نیک مارکت، بازار خریدوفروش بدون واسطه بیت‌کوین


کوین‌نیک سال‌های طولانی است که در حوزه ارز دیجیتال و به‌ویژه خرید و فروش بیت کوین فعالیت دارد و بستر امنی را برای کاربران ایرانی فراهم کرده تا به‌راحتی بتوانند ارز دیجیتال بخرند و بفروشند. تیم کوین‌نیک ابتدا کسب‌وکار مستقلش را در سال ۲۰۱۸ بانام تتربالک آغاز کرد و در آن زمان، تنها خدمات تتر ارائه می‌داد. کمی بعد با توجه به استقبال کاربران ایرانی و موفقیت تتربالک، تیم کوین‌نیک به فکر گسترش خدمات ارز دیجیتال خود افتاد. از همین‌جا بود که وب‌سایت کوین‌نیک شکل گرفت و امروز به‌جایی رسیده که خدمات خریدوفروش تمام ارزهای دیجیتال لیست‌شده در صرافی‌های معتبر بین‌المللی را به کاربران ایرانی ارائه می‌دهد. کوین‌نیک توانسته با پشتیبانی دائم، خریدوفروش خودکار و همچنین خدمات دیگر، تجربه خوشایندی را برای کاربرانش فراهم کند.

اما ازآنجاکه فلسفه تیم کوین‌نیک ارائه خدمات کامل ارز دیجیتال به کاربران ایرانی است، به همین‌جا بسنده نکرده و تصمیم دارد خدماتش را گسترده‌تر کند. در همین راستا مجموعه کوین‌نیک سرویس جدیدی به نام «کوین‌نیک مارکت»، راه‌اندازی کرده که یک پلتفرم خریدوفروش بدون واسطه ارز دیجیتال است.

در پلتفرم «کوین‌نیک مارکت» کاربران می‌توانند بدون هیچ واسطه‌ و باقیمت دلخواه، به خریدوفروش بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال با یکدیگر بپردازند. تیم کوین‌نیک هم فقط وظیفه تأمین امنیت دارایی‌های دیجیتال کاربران و پشتیبانی از آن‌ها را بر عهده دارد تا کاربران با خیال راحت، مستقیما با یکدیگر به معامله ارز دیجیتال بپردازند.


کاهش خطرهای ورود به بازارهای خارجی


به گفته «افشار جوکار» مدیر محصول کوین‌نیک مارکت، هدف از ایجاد چنین پلتفرمی در داخل کشور، کاهش خطرهای کاربران ایرانی از ورود به بازارهای خارجی مانند بایننس و همچنین افزایش آگاهی مردم در مورد مفهوم ارزهای دیجیتال است.

مدیر محصول کوین‌نیک مارکت با اشاره به افزایش روزافزون سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال می‌گوید: «همان‌طور که می‌دانید، این روزها با رواج نوع جدیدی از پول با عنوان رمز ارز یا کریپتوکارنسی، افراد زیادی در جهان به سرمایه‌گذاری در این عرصه و حتی استفاده از آن در معاملات خود علاقه‌مند شده‌اند؛ اما از طرفی دست‌وپنجه نرم کردن با مفاهیم جدید و ناشناخته، همیشه به دلایل متعدد با اندکی ترس همراه است. رمز ارزها هم از این دسته مستثنی نیستند و خصوصا محدودیت‌های بازارهای جهانی، ترس از دست دادن سرمایه یا ایجاد محدودیت‌های مختلف را برای کاربران ایرانی به همراه داشته است.

جوکار ادامه می‌دهد: «هدف ما از راه‌اندازی کوین نیک مارکت تا حد زیادی پایین آوردن ریسک ورود به بازارهای خارجی مانند بایننس (Binance) یا دیگر مارکت‌های بین‌المللی است که با توجه به شرایط تحریم‌های مالی علیه ایران، هرلحظه احتمال مسدودشدن سرمایه کاربران ایرانی وجود دارد. از طرف دیگر ایجاد آشنایی بیشتر درباره مفهوم ارزهای دیجیتال، همیشه دغدغه ما بوده است. به همین دلایل تلاش کرده‌ایم با افزایش ظرفیت پشتیبانی، همواره در کنار افرادی باشیم که برای ورود به دنیای رمز ارزها به ما اعتماد کرده‌اند.»


امنیت سرمایه


بزرگ‌ترین نگرانی سرمایه‌گذاران و تریدرهای ایرانی که در صرافی‌های بین‌المللی فعالیت می‌کنند، بحث امنیت سرمایه است. داشتن یک پناهگاه امن برای دارایی‌های دیجیتال در داخل کشور، اصلی‌ترین مسئله‌ای است که یک سرمایه‌گذار داخلی باید به آن توجه کند. کوین‌نیک مارکت با فراهم کردن یک بستر امن و مطمئن، خیال سرمایه‌گذاران را از حفظ و نگهداری سرمایه‌شان راحت کرده است.


قیمت دلخواه


در کوین‌نیک مارکت، قیمت بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال دیگر را خودتان مشخص می‌کنید. با هر قیمتی که دوست داشته باشید می‌توانید بیت‌کوین بخرید و با هر قیمتی که دلتان بخواهد آن را بفروشید. در این صورت سود بیشتری به دست می‌آورید و درآمد بالاتری نسبت به خریدوفروش عادی خواهید داشت.


کارمزد صفر


به مناسبت شروع کار کوین‌نیک مارکت، کارمزد تراکنش‌ها صفر است و بدون پرداخت هیچ کارمزدی می‌توانید خریدوفروش ارز دیجیتال انجام دهید. این طرح تا آخر پاییز پابرجاست و از همین حالا سرمایه‌گذاران و تریدرهای ارز دیجیتال به‌راحتی می‌توانند بدون کارمزد، ارز دیجیتال خرید و فروش کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.