راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

احمدرضا منصوری مدیرعامل پی‌پینگ شد

شرکت مانا تدبیر آواتک با نام تجاری پی‌پینگ، به عنوان پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی، از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در حوزه پرداخت الکترونیک آغاز کرده است. پی‌پینگ از ابتدای فعالیت خود با ایجاد موج جدیدی از تغییرات در زمینه پرداخت الکترونیک، تغییرات مثبتی در راستای تغییر پارادایم‌های پرداخت ایجاد کند.

پی‌پینگ با ارائه سرویس پرداخت فردبه‌فرد به عنوان اولین سرویس ارائه شده تا به امروز که به صورت تخصصی تمرکز بر روی سرویس‌دهی به کسب‌وکار‌های متوسط و بزرگ داشته، رشد مشتریان خود را به عنوان یک رکن اساسی در جهت رشد خود در نظر داشته است.

سرویس‌دهی مناسب به همراه ایجاد رضایت در خدمات متنوع حوزه پرداخت آنلاین با پشتیبانی مناسب یکی از اهداف کلیدی پی‌پینگ در چند سال اخیر بوده است. تیم سه نفره پی‌پینگ که از سال ۱۳۹۴ مشغول به فعالیت بوده تا به امروز که تبدیل به یک شرکت بالغ شده است، از انتهای سال گذشته (۹۸) با توجه به لزوم تغییر رویکرد پی‌پینگ از یک کسب‌وکار متوسط به یک مجموعه بزرگ و همچنین در جهت رشد سریعتر سازمان، تصمیم به تغییر در ساختار سازمانی گرفت.

از این رو برای ایجاد سازمانی پایدار و اصلاح و تقویت ساختار سازمانی به صورت تخصصی، تصمیم بر پیوستن افرادی متخصص به تیم پی‌پینگ و تغییر در تیم مدیریتی اصلی ایجاد شد. در این روزها با شیوع ویروس کرونا، پی‌پینگ تلاش کرده است تا علاوه بر سرویس‌دهی مناسب در حوزه پرداخت، ساختار خود را جهت دستیابی به بازار‌های جدید با مدیریت جدید ادامه دهد.

از ابتدای خردادماه سال ۹۹، سعید مشهدی به عنوان هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل پی‌پینگ، سمت خود را به احمدرضا منصوری واگذار کرده‌ و به عنوان مدیر فنی پی‌پینگ، به صورت تخصصی‌تر، راهبری تیم فنی را عهده‌دار خواهند شد.

منصوری، مدیرعامل جدید پی‌پینگ، مدیر شتاب‌د‌هنده، مدیرعامل شرکت‌های فناوری، قائم مقام مدیرعامل و مدیریت ارشد محصول شرکت‌های فناوری و فین‌تکی را در کارنامه چندین ساله فعالیت خود، عهده دار بوده‌اند.

پرداخت‌یار پی‌پینگ در تلاش است تا سرویس‌‌های مناسب و پایداری در حوزه پرداخت برای طیف وسیعی از کسب‌وکارها ایجاد کند. همچنین ارتقای سطح چابکی تیم پی‌پینگ، تسریع در مسیر تحقق چشم‌اندازها و توسعه و تکمیل زنجیره ارزش در حوزه خدمات پرداخت به عنوان اصلی‌ترین اهداف بلندمدت تیم پی‌پینگ بوده است.

منبع روابط عمومی پی‌پینگ
1 دیدگاه
  1. احمدرضا می‌گوید

    سود سخام من کی به حسابم میاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت