راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فن‌آوا برگزار شد / به ازای هر سهم، ۱۰۰ ریال بین سهامداران تقسیم شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه فن‌آوا (سهامی عام) ساعت ۱۴ روز شنبه مورخه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ با حضور اکثریت صاحبان سهام تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا، مجمع عمومی سالیانه گروه فن آوا از ساعت ۱۴ الی ۱۷ روز شنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار شد و محمدرضا دبیری به عنوان ناظر اول؛ مهدیار سرشار به عنوان ناظر دوم؛ امیر عباس‌پور به عنوان دبیر جلسه؛ محمد آقا‌گلی به عنوان نماینده بورس؛ حمیدرضا نائینی، به عنوان مدیرعامل گروه فن آوا و علی افشین به عنوان رئیس جلسه، اعضای جلسه مجمع عمومی گروه فن آوا را تشکیل دادند.

این مجمع که به دلیل حفظ سلامت سهامداران و نیز بهره‌مندی از ظرفیت‌های فناورانه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با حضور ۹۲/۲۱ درصدی سهامداران و با ۸۱۱.۴۸۸.۰۸۲ سهم حاضر در جلسه رسمیت پیدا کرد. سپس دستور جلسه به شرح مندرج در آگهی دعوت قرائت و با رعایت مفاد ماده ۸۸ لایحه اصلاحی قانون تجارت تصمیمات ذیل اتخاذ شد:

۱- پس از استماع گزارش هیات‌مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ و متعاقباً گزارش بازرس قانونی و حسابرس شرکت، ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ مورد تصویب قرار گرفت.

۲- از محل سود قابل تقسیم به ازای هر سهم ۱۰۰ ریال بین سهامداران تقسیم شد.

۳- مؤسسه حسابرسی «هوشیار ممیز» به عنوان بازرس اصلی و حسابرس مستقل شرکت انتخاب و شرکت «آزمودگان» به عنوان بازرس علی‌البدل برای سال مالی آتی انتخاب و اختیار تعیین و پرداخت حق‌الزحمه بازرس قانونی و حسابرس شرکت به هیات‌مدیره تفویض شد.

۴- روزنامه‌های کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» و «عصر اقتصاد» برای درج آگهی‌های شرکت انتخاب شدند.

۵- اعضای حقوقی هیات‌مدیره به شرح ذیل برای مدت دو سال انتخاب شدند:

شرکت رشد پایدار؛ شرکت فناوران طلوع شبکه، شرکت صدر آرین، شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا و شرکت مدیریت صنایع نوین تأمین

در پایان جلسه پس از استماع نظرات سهامداران؛ اعضای هیات‌مدیره به موارد پاسخ دادند که پس از آن جلسه رأس ساعت ۱۷ خاتمه یافت.

منبع روابط عمومی گروه فن آوا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.