راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

میانگین تراکنش‌های خودپردازهای صادرات در ۹ ماهه اخیر

دستگاه‌های خودپرداز بانک صادرات ایران در ۹ ماهه اول سال ۹۱ به طور میانگین ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تراکنش مالی مشتریان را با موفقیت به انجام رسانده‌اند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور بهره مندی و دسترسی بیشتر مشتریان با هدف تکریم و تامین رضایت آنان و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان توسعه شبکه دستگاه‌های خودپردازها را دردستورکار قرار داده و براین اساس تا پایان آذر ماه سال جاری، ۳ هزار و ۸۳۵ دستگاه ثابت و سیار را در سراسر کشور نصب نموده که این تعداد دستگاه به صورت میانگین در روز بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تراکنش را به موفقیت انجام داده‌اند. براساس این گزارش مبلغ تراکنش‌های مالی دستگاه‌های خودپرداز این بانک درپایان آذرماه نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال ۹۰، ۷۸ درصد رشد را نشان می‌دهند.

گفتنی است میانگین تراکنش‌های الکترونیکی این بانک در روزهای خاص به بیش از ۲۲ میلیون تراکنش بالغ می شود. همچنین خودپردازهای این بانک به طور میانگین هرماه حدود ۹۱ هزار میلیارد ریال را بین حساب‌های هموطنان جابجا می‌کنند که این میزان معادل ۲۸ درصد کل مبالغ جابجا شده در شبکه بانکی است.

منبع: بانک صادرات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.