راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تقدیر از آسان خرید بانک تجارت در همایش بانکداری الکترونیک

در دومین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از اقدامات نوآورانه بانک تجارت در طراحی شبکه آسان خرید تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دکتر محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی با اهدای لوح تقدیر از دکتر محمدرضا فلاح مدیرعامل بانک تجارت به پاس خدمات و زحمات خلاقانه مدیران و کارشناسان این بانک در طراحی و نوآوری در عرضه خدمات بانکی تقدیر کرد. این تقدیر به دلیل موفقیت این بانک در ارائه خدمات شبکه «آسان خرید» به مصرف‌کنندگان و صاحبان مشاغل بوده است.

بانک تجارت برای اولین بار در سیستم بانکی با ابداع و ارائه طرح شبکه «آسان خرید» امکان بهره‌مندی دارندگان تجارت کارت را از خدمات فروش اقساطی کالا و خدمات فراهم کرده است. بر اساس این طرح دارندگان تجارت کارت می‌توانند انواع کالا و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد به صورت اقساط و با همان قیمت نقدی تا سقف اعتبار تعیین شده خریداری نمایند. همچنین کارشناسان بانک تجارت با حضور در غرفه این بانک در نمایشگاه جانبی همایش آخرین دستاوردهای بانک تجارت در حوزه خدمات الکترونیک را به بازدیدکنندگان معرفی نمودند. دومین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت به مدت دو روز در سالن همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با حضور فعالان عرصه بانکداری و ارائه‌دهندگان خدمات بانکداری الکترونیک برگزار شد و از سوی مدیران و کارشناسان انفورماتیک مورد استقبال قرار گرفت.

منبع: دنیای اقتصاد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.