راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

«بانکسا» برترین سرویس خریدوفروش اینترنتی سهام شد

در دومین دوره جشنواره انتخاب بانک‌های نوآور در حوزه بانکداری الکترونیک، محصول “بانکسا”ی بانک سامان به‌عنوان محصول برتر شناخته شد.

در لوح تقدیر این جشنواره که به امضای محمود بهمنی رئیس‌کل بانک مرکزی رسیده، آمده است: «موفقیت ارزشمند آن بانک در کسب رتبه سوم جشنواره دکتر نوربخش در ارائه طرح بانکسا که به مناسبت دومین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت براساس ارزیابی کمیته داوران پژوهشکده پولی و بانکی احراز گردید را تبریک عرض کرده؛ بدین بهانه پرقدر، مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش خلاقانه مجموعه مدیران و کارکنان آن بانک ابراز می‌دارم.»

براساس این گزارش، “بانکسا” به‌عنوان خدمات ویژه بانک سامان برای فعالان بازار بورس و اوراق بهادار، از زمان راه‌اندازی با توجه به سهولت، سرعت و ایمنی آن، با استقبال فعالان بازار سرمایه روبه‌رو شده است. درصورت استفاده مشتری از سامانه بانکسا، هنگام خرید سهام از طریق صفحه معاملات آنلاین کارگزاری‌ها، با انتخاب گزینه برداشت از حساب بانک سامان، سامانه به‌طور لحظه‌ای به حساب بانکی مشتری متصل و مبلغ موردنظر برای خرید را بلوکه می‌کند و سفارش مشتری به هسته مرکزی معاملات ارسال می‌شود.

گفتنی است، دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حمایت ویژه بانک سامان در روزهای ۲۶ و ۲۷ دی‌ماه در تهران برگزار شد.

جزئیات کامل بانکسا را می‌توانید در وب‌سایت سامان مطالعه بفرمایید.

banksa-way2pay-911101

منبع: بانک سامان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.