راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حضو ر شرکت خدمات انفورماتیک در همایش بانکداری الکترونیک

دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به منظور معرفی محصولات، خدمات و اقدامات انجام شده در این حوزه توسط بانک‌ها و شرکت‌های فعال در این عرصه از جمله شرکت خدمات انفورماتیک، به همت پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری شرکت ملی انفورماتیک ۲۶ و۲۷ دیماه ۹۱ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک در این همایش که فرصتی استثنایی برای بهره‌مندی فعالان عرصه بانکی از اندیشه‌های صاحب‌نظران و اندیشمندان این حوزه بشمار می آید شرکت خدمات انفورماتیک علاوه بر سخنرانی مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل در خصوص بانکداری آینده، برگزاری ۱۰ کارگاه آموزشی و معرفی محصولاتی چون ساپتا (اطلاع رسانی هوشمند بانکی از طریق پیامک) سما(سامانه مانیتورینگ شعب)، سانی(سامانه استعلام آنی)، خزانه داری، BIB (بانکداری شرکتی اینترنتی) BI(هوش تجاری)، AML (سامانه ضد پول شویی)، سیماب(سامانه پایش و کنترل خطوط زمینی) و … را در بخش نمایشگاهی که فضایی بالغ بر ۲۰۰ متر را به خود اختصاص خواهد داد؛ در دستور کار دارد.لازم به ذکر است؛ شرکت های تابعه فرادیس البرز، خدمات انفورماتیک کیش و خدمات نوین کیش نیز آخرین دستاورهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

در این همایش اهدافی چون: معرفی دستاورد‌های نوین صنعت بانکداری در کشور، معرفی زیر ساخت‌ها و ابزارهای جدید پرداخت الکترونیک، ارتقای سطح دانش تخصصی مسئولین بانکی در حوزه نظام‌های پرداخت و آشنایی با جنبه‌های فرهنگی- اجتماعی و اقتصادی بانکداری الکترونیک پی گرفته خواهد شد.

محورهای این همایش بانکداری آینده، توسعه زیرساخت‌ها و استاندارد‌‌ها، تنظیم مقررات، نظارت و پایش ریسک، توسعه محصولات و ابعاد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تعیین شده است.

لازم به ذکر است؛ در کنار همایش، یک نمایشگاه تخصصـی نیز جهت معرفی دستاوردهای سـازمان های ارائه کننـده خدمات بانکی کشـور برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه علاوه بر بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت هایی که در زمینـه ارائه خدمات بانکی فعالیت دارند ، جهت معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های خود حضور خواهند داشت.

منبع: شرکت خدمات انفورماتیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.