راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حمایت راه پرداخت از کمپین آموزشی «هر کجا، هر زمان، یادگیری»

وبینار «ثروت چگونه خلق می‌شود؛ پول چگونه خلق می‌شود» با تدریس رضا قربانی دوشنبه این هفته ساعت ۴ تا ۶ ارائه می‌شود.

کمپین آموزشی «هر کجا، هر زمان، یادگیری» همزمان با شیوع ویروس کرونا در روزهای پایانی سال ۹۸ و در راستای ترویج یادگیری مجازی و استفاده از فرصت قرنطینه برای توسعه آموزش‌های آنلاین و رایگان کلید خورد و بازدیدکنندگانی از داخل و خارج ایران داشته است.

«زهرا رحمتیان» مدیر اجرایی کمپین یادگیری درباره اهداف این رویداد گفته که این کمپین با رویکرد ایفای مسئولیت اجتماعی، درقالب برنامه های آموزش آنلاین (وبینار) و با هدف توسعه فردی و ارتقای مهارت‌های نوآورانه مردمی برگزار شده است.

در این رویداد از ابتدای کمپین تا ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۵۷ وبینار معادل ۲۸۵ ساعت آموزش در سه فاز اسفند، فروردین و اردیبهشت ماه برگزار شده و دوره‌های آموزشی همچنان تا پایان اردیبهشت ماه برقرار است.

مدیر اجرایی این کمپین با اشاره به آمار شرکت کنندگان این رویداد تعداد آنها را تا به امروز ۶۵ هزار و‌ ۳۸۴ نفر اعلام کرده که براساس نظرسنجی‌ها ۸۲ درصد شرکت کنندگان ابراز رضایت داشته‌اند: «این وبینارها رایگان برگزار می‌شود ولی اگر هزینه‌ ثبت‌نام ‌هر‌ساعت‌ وبینار‌ معادل ‌۳۰ هزار‌تومان در نظر بگیریم می‌توان گفت تاکنون به میزان‌ ۳ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان آموزش به کاربران ارائه شده است.»

به گفته مدیر برگزاری کمپین، تاکنون ۱۰۳ مدرس‌‌ از ۵ کشور در برگزاری این حرکت اجتماعی مشارکت داشته‌‌اند که ازاین بین ۲۰ مدرس خانم بوده‌اند.

رحمتیان با اشاره به اینکه این کمپین درابتدا با رویکرد ملی آغاز به کار کرد ولی در ادامه شکل بین‌المللی به خود گرفت، بیان کرد: «مدرسان از کشورهای ایران، کانادا، آمریکا، هلند و اوگاندا حضور داشتند و شرکت‌کنندگان علاوه بر ایران از کشورهای امارات، قطر، فرانسه، هلند، آمریکا و کانادا در وبینارها ثبت نام کرده‌اند.»

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از این کمپین، شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و کرج بیشترین استقبال را از کمپین داشته‌اند.

مدرسین این برنامه‌ها از نخبگان، پژوهشگران علم، اساتید دانشگاهی، مدیران اکوسیستم نوآوری کشور و فعالان رسانه‌های علمی و بین‌المللی هستند که در زمینه‌های مختلف از مهندسی گرفته تا علوم انسانی مواردی را به کاربران آموزش داده‌اند.

از این سری رویدادها وبینار رضا قربانی با عنوان «ثروت چگونه خلق می‌شود؛ پول چگونه خلق می‌شود» در روز دوشنبه ساعت ۴ تا ۶ ارائه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.