راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین همایش بین‌الملی بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار می‌شود

دومین‌ همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی انفورماتیک در روزهای ۲۶ و ۲۷ دی‌ماه سال‌جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، مهم‌ترین هدف از برگزاری این همایش،آشنایی جامعه بانکی کشور با تحولات جدید در بانکداری الکترونیک،یکسان‌سازی تعاریف این حوزه و معرفی الگوها و زیر‌ساخت‌های ملّی و بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت خواهد بود .
بر اساس تصمیمات کمیته علمی؛ « بانکداری آینده»، «توسعه زیرساخت‌ها و استاندارد‌‌ها» ، «تنظیم مقررات، نظارت و پایش ریسک»، «توسعه محصولات» و «ابعاد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی» محورهای اصلی این همایش را تشکیل می‌دهند و لازم است مقالات علاقمندان بر مبنای این محور‌ها تهیه و برای دبیرخانه علمی ارسال شود.
در بخش جنبی این همایش، نمایشگاه تخصصی و ۲۰ کارگاه‌ تخصصی در ارتباط با‌ موضوعات و محورهای همایش و سایر مباحث مورد نیاز حوزه بانکداری الکترونیک کشور برگزار خواهد شد.
با توجه به  استقبال قابل توجه علاقمندان، آخرین فرصت برای ارسال خلاصه مقاله تا پایان آبان ماه تمدید گردیده است . بنابراین مدیران، کارشناسان، اساتید و دانشجویانی که علاقمند به ارسال مقاله به همایش هستند، می‌توانند خلاصه مقاله خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان‌ ماه و اصل آن را تا تاریخ ۳۰ آذرماه سال‌جاری به دبیرخانه علمی همایش ارسال نمایند.
در ضمن، خاطرنشان می‌شود آخرین مهلت ثبت‌نام در همایش و کارگاه‌های آموزشی ۱۳۹۱/۱۰/۱۰ و فرصت حضور در نمایشگاه تخصصی آن ۱۳۹۱/۱۰/۰۱ است.علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر‌ می توانند به  پایگاه اطلاع رسانی همایش به نشانی http://conf.mbri.ac.ir/ebps2   مراجعه نمایند.

منبع:وب‌سایت بانک مرکزی ایران

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.