راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و هیات همراه آن از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو بازدید کردند

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و هیات همراه آن، یکشنبه ۲۱ مهرماه از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند. در این مراسم از خط تولید پایانه کارتخوان Q80 ، ماشین‌های خودپرداز بانکی و بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید شرکت توسن‌تکنو بازدید شد. همچنین راهکار همزمان سوخت‌گیری و پرداخت روی پمپ این شرکت به حضار معرفی شد.

.

در مراسم بازدید از سایت تولید شرکت توسن‌ تکنو چه گذشت؟

به گزارش روابط عمومی شرکت توسن‌‌تکنو، در ابتدای این بازدید محمد مظاهری، مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان و تشکر از حضور آن‌ها در این سایت تولید، توضیحاتی اجمالی در خصوص راه‌اندازی این سایت تولید ارائه کرد.

در ادامه ناصر براتی، معاون نوآوری و توسعه این شرکت فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرد و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌های بزرگ و مطرح کشور برشمرد. او همچنین با توصیف راهکارهای ارائه‌شده توسط توسن‌تکنو در حوزه صندوق‌های فروشگاهی و خرده‌فروشی از راه‌اندازی خط تولید جدید پایانه‌های فروشگاهی هوشمند در این سایت تولید و در آینده نزدیک خبر داد.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و هیات همراه سپس با ورود به واحد فنی و مهندسی توسن‌تکنو با روند طراحی و مهندسی محصولات جدید این شرکت آشنا شدند. مهمانان در این بخش از برنامه با فرآیند تحقیق و توسعه روی صندوق‌های فروشگاهی سری E توسن‌تکنو و همین‌طور کارتخوان‌ها و ماشین‌های بانکی تولیدشده توسط این شرکت آشنا شدند.

بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، بخش دیگری از این بازدید بود که طی آن مهمانان با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. در ادامه، خط تولید پایانه کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های خودپرداز بانکی توسن‌تکنو مورد بازدید قرار گرفت و راهکار همزمان سوخت‌گیری و پرداخت روی پمپ توسن‌تکنو به حضار معرفی شد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۷۴ با هدف تهیه و تأمین کالاهای اساسی خانواده‌های ایرانی و توزیع آن در تمام مناطق کشور تأسیس و ثبت شد. این شرکت در حال حاضر ۳۵۰ فروشگاه در سراسر کشور راه‌اندازی کرده و از۷هزار نفر پرسنل در سراسر کشور بهره‌مند است.

می‌توانید فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید را با کلیک بر روی این لینک مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.