پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

محمدرضا روشناس، عضو هیات مدیره پرداخت نوین شد

روشناس با اشاره به اینکه پرداخت نوین زمانی یکی از سه PSP‌ برتر کشور بوده،‌ اظهار امیدواری می‌کند که این شرکت دوباره بتواند جایگاه خود را ارتقا بدهد.

محمدرضا روشناس به تازگی عضو هیات مدیره شرکت پرداخت نوین شده است. روشناس،‌ در زمینه شبکه‌های پرداخت تخصص دارد و پیش از این در سال ۹۶ سابقه همکاری با شرکت پرداخت نوین را به عنوان مدیر زیرساخت و شبکه داشته است.

او در شروع همکاری تازه‌اش با پرداخت نوین، اظهار امیدواری می‌کند که سهم بازار این شرکت ارتقا پیدا کند و می‌گوید: «زمانی پرداخت نوین یکی از سه شرکت برتر PSP بود اما به دلایلی این این جایگاه را از دست داد. حالا با توجه به زیرساخت‌های فنی و ظرفیتی که در گروه بانک اقتصاد نوین وجود دارد، امیدواریم که بتوانیم جایگاه و سهم بازار این شرکت را ارتقا بدهیم.»

روشناس اشاره می‌کند که راهکارهای پرداخت هم به مانند سایر تکنولوژی‌ها مدام در حال پیشرفت هستند و برای همین جای کار و توسعه بیشتر در صنعت پرداخت کشور وجود دارد. او با بیان اهمیت سرویس‌های پرداخت بدون کارت در بازار امروز، از توجه ویژه‌اش به این راهکارها در شرکت پرداخت نوین خبر می‌دهد.

محمدرضا روشناس، از سال ۸۲ فعالیت در صنعت بانکداری الکترونیک را آغاز کرده است. مدیر عملیات مکانیزه در تجارت الکترونیک پارسیان، مدیر فنی تجارت الکترونیک سرمایه، حضور در قسمت شبکه‌های بین‌بانکی شرکت خدمات انفورماتیک و مدیر فناوری اطلاعات در شرکت سرمایه پیشگامان پویا وابسته به بانک ملی، از جمله عناوین کاری سابق او هستند.

درباره نویسنده

نوید نیک‌نژادی

نوید نیک‌نژادی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) از دانشگاه شهید بهشتی‌. علاقه‌مند به حوزه‌های اقتصاد و مدیریت کسب‌وکار.

دیدگاهتان را بنویسید