پی‌تک (PayTech)

اسنپ مبلغ کارکرد رانندگان را همان روز تسویه می‌کند / اجباری برای پرداخت کرایه به صورت نقدی نیست

بعضی از  رانندگان اسنپ مدتی است که مسافران را مجبور به پرداخت نقدی هزینه سفر می‌کنند حتی گاهی دیده می‌شود که در برخی موارد برخورد تندی با مسافرانی که می‌خواهند هزینه را به‌صورت نقدی پرداخت کنند دارند.

به گزارش انصاف نیوز، روابط عمومی اسنپ به توضیحاتی در این مورد پرداخت و همچنین خبر داد که از جمعه، ۳۰ فروردین‌ماه پرداخت اسنپ به رانندگان در روزهای تعطیل فعال می‌شود و پرداخت در همان روز انجام خواهد شد.

روابط عمومی اسنپ نوشت: «اسنپ به کاربران مسافر حق انتخاب پرداخت داده است؛ یعنی آنها می‌توانند برای پرداخت کرایه خود از بین دو گزینه پرداخت آنلاین و نقدی یکی را انتخاب کنند.

مبلغ کارکرد هر روز ۲۴ ساعت بعد و با کسر کمیسیون پرداخت می‌شود. خبر خوب آنکه از روز جمعه، ۳۰ فروردین، پرداخت اسنپ در روزهای تعطیل فعال شده و به این ترتیب مبلغ تسویه‌حساب از اعتبار کاربران راننده کسر و در همان روز به حساب بانکی آنها واریز می‌شود.

لازم به ذکر است اسنپ با ۶ بانک وارد همکاری شده و  تسویه‌حساب روزهای تعطیل با رانندگانی که در یکی از بانک‌های ملی، ملت، صادرات، سپه، تجارت و پاسارگاد حساب دارند انجام می‌شود.»

روابط عمومی اسنپ درمورد علت اجبار مسافران به پرداخت نقدی از سمت بعضی رانندگان توضیح داد: «پس از فعال شدن قابلیت «اعتبار کمیسیون منفی» برخی از کاربران راننده سعی کردند با دریافت وجه نقد از پرداخت کمیسیون به اسنپ خودداری کنند. برای رفع این مساله، گزینه اعتبار کمیسیون در اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ را فعال کردیم. در قسمت پایین این اپلیکیشن گزینه «قابل برداشت» قرار گرفته است که در واقع میزان کارکرد و درآمد راننده را نشان می‌دهد. همچنین در این صفحه گزینه دیگری به نام «اعتبار کمیسیون» قرار دارد که این اعتبار گاهی منفی می‌شود. اعتبار منفی نشان‌دهندهٔ میزان بدهی کاربران راننده به اسنپ است. این اعتبار در واقع نشان‌دهندهٔ حق کمیسیون اسنپ از سفرهای رانندگان است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۳ دیدگاه

  • اسنپ کی تسویه در روز کرده .اسنپ ساعت۱۲ شب از برنامه اسنپ رانندکان پول تسویه میکنه اما واریز به حساب رانندکان فردای ان روز اگر زود واریز کند ۱ ظهر و اگر واریز نشه ساعت ۴:۳۰ واریز میکنن واینگه ۱۰ هزار ته حساب نگه میدارن اما برنامه تپسی همان لحظه که مسافر اعتباری واریز کرد میتوانی انتقال بدهی به حساب خودت واینکه تپسی ۵ هزار ته حساب نگه میداره اسنپ بخواد میتواند در لحظه واریز کند پول را .اما این کار نمیکنه وباید تا فردا منتظر پولت باشی اگه یه موقع همه اعتباری پرداخت کنن دیگه اون روز بدون پول میمونی یه رانند پول که درروز در میاره خرج زندیکیش با اون زندگی می چرخونه حالا حساب کن اون پول هم یه روز دیرتر به حسابش بیاد

    • سلام چرا وقتی اینترنتی پرداخت میکنند به حسابم نمیاد..شماره شبا هم ثبت کردم..مثلا دیشب ۲۰تومن اینترنتی برام واریز کردن و الان شده ۱۰هزار تومن بقیه اش نیستش به کارتم نیومده چرا؟