بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

 ایجاد زنجیره‌های تأمین صنعت شیلات و صنایع وابسته در «سککوک» بررسی شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در راستای سیاست آسان‌سازی و ایجاد زمینه‌ای با امنیت بالای اقتصادی و مالی و کاهش خطرپذیری انجام مبادلات اعتباری در صنعت شیلات ایران، کنسرسیوم تولید و تجارت آبزیان ایران و شرکت توسعه تجارت الکترونیک نگین توسن طی جلسه‌ای زمینه‌های ایجاد شبکه‌هایی از همکاری و ورود متصدیان صنعت شیلات کشور در سامانه کشوری کسب‌وکار به کسب‌وکار (سککوک) را بررسی و تبادل نظر کردند.

این جلسه که در روز سه‌شنبه ۲۷ فرودین ماه سال جاری و در محل شرکت شهرک‌های صنعتی استان هرمزگان برگزار شد، زمینه ایجاد تفاهمات آتی و حضور متصدیان صنعت شیلات و صنایع تبدیلی مرتبط را در سامانه سککوک تسهیل کرد. همچنین مقرر شد این جلسات تا زمان اجرایی شدن برنامه‌های مشترک ادامه یابد.

سککوک به عنوان بستر الکترونیکی انجام مبادله‌های اعتباری و تأمین مالی زنجیره تأمین، حمایت از صنایع و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را بدون افزایش نقدینگی و آثار تورمی پروژه‌های حمایت از اشتغال‌زایی، تسهیل کرده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */