راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آخرین دستاوردهای شرکت داده‌ورزی سداد در ملی شو معرفی شدند

0

خودپرداز فراهوشمند ملی (BTM)، سرویس برداشت مستقیم خودکار (Direct Debit) و ویدئو بام به حاضران در دومین رویداد ملی شو معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت داده‌ورزی سداد، دومین دوره رویداد ملی شو با حضور فرهاد دژپسند، وزیرمحترم اقتصاد، مسعود پزشکیان، نایب رئیس محترم مجلس، دکترحسین‌زاده، مدیرعامل محترم بانک ملی به همراه اعضای هیات مدیره، حمید رضا مختاریان، مدیرعامل محترم شرکت داده‌ورزی سداد و جمعی از فعالان بانکی و دولتی برگزار و آخرین دستاوردهای شرکت داده‌ورزی سداد که شامل خودپرداز فراهوشمند ملی (BTM) ، کیف پول، برداشت‌های مستقیم و ویدئو بام است، معرفی شد.

بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی در طراحی خودپرداز فراهوشمند ملی (BTM)

بر اساس این گزارش، خودپرداز فراهوشمند ملی (BTM) یک پلتفرم مبتنی بر بام و بله است که بر روی انواع کانال‌های بانکی ازجمله کیوسک، خودپرداز، اینترنت بانک، همراه بانک، موبایل‌وب اجرا و طبق الگوی امنی چنل طراحی و عرضه شده است.

افزون بر این، BTM شرکت داده‌ورزی سداد با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی قادر به ارائه خدمات شخصی‌سازی‌شده به مشتریان است و از قابلیت سرویس‌دهی به روشندلان نیز برخوردار است.

کیف پول شرکت داده‌ورزی سداد راه‌حل بانک ملی برای تحقق بانکداری بدون بانک است، زیرا با توجه به اهمیت و رشد فین‌تک‌ها این محصول به‌منظور خدمت‌دهی در حوزه خرد به این نوع از کسب‌وکارها طراحی و عرضه شده است. این پلتفرم با تامین امنیت برای مشتریان، حسابداری سیستمی را به شیوه بانکی انجام می‌دهد.

 

کاهش زمان تاخیر وصول مطالبات با سرویس برداشت مستقیم

سرویس برداشت مستقیم خودکار (Direct Debit) شرکت داده‌ورزی سداد یک سرویس استاندارد و نوین پرداخت است که با جلب اعتماد مشتری، سرعت و سهولت زمینه کاهش تاخیر در وصول مطالبات و انعطاف‌پذیری در فرایند پرداخت را فراهم می‌کند.

 

ویدئو بام به‌زودی به تمام کاربران بام ارائه می‌شود

محصول ویدئوبام، در واقع تماس تصویری با کارشناسان بام برای ارائه خدماتی که در گذشته نیاز به حضور فیزیکی مشتریان بانک داشت و انجام مشاوره‌ها امور بانکی طراحی شده که در حال حاضر به مشتریان خاص بانک ملی ارائه شده و به‌زودی در دسترس تمام کاربران بام قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، در نمایشگاه جانبی دومین دوره همایش ملی شو بانک ملی ایران رویداد ملی‌استارز به همت مرکز فناوری و نوآوری فینوداد شرکت داده‌ورزی سداد برگزار و در حدود ۳۰ شرکت استارت‌آپی محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.